Okazje dnia:

Destiny 2: krótki gameplay z wersji na PC

Destiny 2 gameplay PC

Nvidia udostępniła krótki materiał prezentujący rozgrywkę w Destiny 2 wersji na PC. Na półtora minutowym nagraniu możecie zobaczyć grę w maksymalnych ustawieniach graficznych, w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę.

Jest to znacząca różnica, gdyż wersje na konsole (zarówno Xbox One X i PS 4 Pro) będą działać  w 30 klatkach.

Witajcie w świecie pozbawionym Światła. Brutalny atak Czerwonego Legionu pod dowództwem Dominusa Ghaula na Ostatnie Miasto, rozproszył i osłabił Strażników. Teraz, w naszej najczarniejszej godzinie, nowe legendy muszą powstać, by zmierzyć się z Ghaulem i odzyskać Światło.

Znana jest już także data premiery gry w wersji PC, która odbędzie się 24 października tego roku. Pod koniec sierpnia natomiast mają ruszyć beta testy Destiny 2. Nieco wcześniej, bo już 6 września, odbędzie się premiera wersji konsolowych. Kontynuacja sieciowej pierwszoosobowej strzelaniny z 2014 roku ma wprowadzić wiele usprawnień oraz zmian. Oprócz udoskonalenia oprawy graficznej, gracze mogą liczyć m.in. na położenie większego nacisku na historię opowiedzianą w grze (ta rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części) czy też znacznie większe lokacje. Oficjalną stronę Destiny 2 znajdziecie w tym miejscu.


Źródło: Destiny 2 gameplay PC
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000