Okazje dnia:

Dreadnought: Od dzisiaj po polsku w wersji PC!

Dreadnought PolskaDreadnought wprowadził właśnie polską wersję językową. Gra okazała się niezwykle popularna wśród polskiej społeczności, a liczba graczy z kraju nad Wisłą dorównuje liczbom graczy z Wielkiej Brytanii czy Francji.

Polska to niezwykle ważny kraj na rynku gier wideo i udostępnienie polskiej wersji gry było dla twórców naturalnym krokiem naprzód, a także zapewnieniem polskim graczom najlepszych możliwych doświadczeń z grą.

Polska społeczność może pochwalić się niesamowitymi wynikami, które zostały uchwycone na dedykowanej infografice. Można się z niej dowiedzieć, jakie są ulubione statki Polaków i poznać statystyki 10 najlepszych polskich graczy. Ponadto, Polska znalazła się także w pierwszej dziesiątce krajów, które zadały największą ilość obrażeń w grze, zajmując wyższe miejsce niż chociażby Rosja, Japonia czy Niemcy. Infografika zawiera także ciekawostki na temat tego, gdzie poza granicami kraju aktywni są Polacy i wiele więcej.

Aktualizacja 1.11 na PC wnosi także dodatkowe udoskonalenia oraz nowy okręt bohatera Naga. Dodatkowe wyposażenie zwiększające różnorodność podczas meczów oraz integrację z Razer Chroma.

Zmieniono także drzewko rozwoju technologii, co jest bezpośrednią reakcją na prośby społeczności gry Dreadnought. Od teraz gracze będą mieli więcej swobody w ulepszaniu konkretnych modułów i statków, na których naprawdę im zależy. Kapitanowie kosmicznej floty już dawno nie mieli tyle wygody w kierowaniu swymi okrętami.

Więcej szczegółów na temat zmian można znaleźć pod poniższym linkiem.


Źródło: Informacja prasowa – Dreadnought Polska

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
820000