Okazje dnia:

Earthfall: Co-Op Shooter wystartował na Steam, PS4 i Xbox One!

Wczoraj, 13 lipca swoją premierę miał Earthfall, kooperacyjna 4-osobowa strzelanka od Studia Holospark. Akcja rozgrywa się w roku 2031 na ziemi, tuż po inwazji obcej rasy sprowadzonej przez meteoryt. Gra aktualnie kosztuje ~108zł, a  developerzy obiecują bezpłatne aktualizacje DLC co 4-6 tygodni.

Earthfall czerpie garściami z takich tytułów jak Left 4 Dead, Killing Floor i Payday, ale dodaje też kilka nowych rozwiązań do znanej koncepcji. Gracze mogą rozmieszczać konstrukcje obronne, takie jak barykady, w celu blokowania hord przeciwnika i instalowania automatycznych wieżyczek, aby pomóc odeprzeć nadchodzące fale kosmitów.

Najciekawszą opcją w Earthfall może być integracja z MixPlay Mixer. Gracze korzystający z streamingu na żywo mogą pozwolić swojej widowni na bezpośrednią interakcję, poprzez wpływanie na pojawianie się kosmitów, zrzucanie pakietów zdrowotnych, a nawet decydowanie, na którego gracz obcy skupią swoją uwagę!

FPS dostępny jest na komputery PC przez platformę Steam, PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji na oficjalnej stronie.


Źródło: Steam

Earthfall steam ps4 xbox

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
800100