Okazje dnia:

Elite Dangerous: Squadrons czyli mobilne bazy nadciągają!

Elite Dangerous Squadrons

Twórcy Elite Dangerous, studio Frontier Developments zaprezentowali „road map” czyli plany na najbliższy rok. Fani kosmicznego symulatora mogą liczyć na kilka ciekawych funkcji. Jedną z ciekawszych są Squadrons (Dywizjony).

Będą to duże grupy graczy zgromadzonych wokół kosmicznego lotniskowca (dostępnego do kupienia), który gracze będą mogli wykorzystywać jako punkt tankowania, zaopatrzenia w niezbędny sprzęt oraz punkt respawnu.

Squadrons w Elite Dangerous będą posiadać własną hierarchie oraz narzędzie do zarządzania swoimi członkami i wspierania komunikacji. Ponadto gra otrzyma, w pierwszym i czwartym kwartale 2018 roku, duże aktualizacje oraz szereg pomniejszych. Wzmocnie doczekają się m.in. siły porządkowe przez co łamanie prawa stanie się bardziej ryzykowne. Odnowiony zostanie również system górnictwa.

Do Elite Dangerous trafią także nowe jednostki; w tym roku fani mogą liczyć na statek o nazwie Chieftain, który możecie zobaczyć poniżej:

To jednak nie koniec nowości – poniżej zaś możecie zobaczyć zwiastun Elite Dangerous 2.4 prosto z Frontier Expo 2017. Powrót Thargoidów to tylko początek… Twórcy przedstawili także nową funkcję – GalNet, będącą nowym sposobem na poznawanie bieżących informacji:

Poniżej chętni mogą zobaczyć zapis z całości Frontier Expo 2017:
Oglądaj film Frontier Expo 2017 Live od użytkownika FrontierDevelopments na www.twitch.tv


Źródło: Elite Dangerous Squadrons

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
300000