Okazje dnia:

The Elder Scrolls Online darmowy dom w ramach Summerfall Event

Summerfall Event

Gracze The Elder Scrolls Online nie mają powodu do nudy; już dziś rozpoczyna się Summerfall Event w ramach którego będzie można zdobyć peta, wierzchowca, a nawet darmowy dom – pałac!

Wydarzenie Summerfall rozpocznie się dziś (20 września) o godzinie 17:00 i potrwa do piątku, 28 września. Niezbędne jest jednak posiadanie rozszerzenia ESO: Summerset; przy tej okazji będzie można je nabyć w promocyjnej cenie – aż do 2 października.

Summerfall mapa

Wracając jednak do Summerfall Event – w czasie jego trwania gracze, którzy zdobędą osiągnięcie Summerset Pathfinder, będą mieli szansę na zgarnięcie wspomnianych wyżej nagród. Wszystko co należy zrobić, to odwiedzić dziesięć kluczowych lokacji z nowego rozszerzenia. Im więcej graczy podejmie się wyzwania, tym lepsze nagrody zostaną rozdane. Postęp możecie śledzić na oficjalnej stronie eventu.

Nagrody pojawią się na Waszych kontach już 10 października – jeśli już posiadacie wspomniane osiągnięcie to nic straconego. Wystarczy, że zalogujecie się do gry do 8 października. Szczegóły Summerfall Event znajdziecie tutaj.


Źródło: The Elder Scrolls Online darmowy dom w ramach Summerfall Event
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
5410000