Okazje dnia:

The Elder Scrolls Online: Serwery testowe Summerset ruszą niebawem!

Jeszcze w tym miesiącu odwiedzimy wyspy Summerset! Kolejny rozdział w Elder Scrolls Online pojawi się na publicznych testowych serwerach (PTS) już niebawem. Co prawda testy objęte będą częściowym NDA, ale ograniczenie dotyczyć ma tylko głównego wątku fabularnego Dekret Królowej (Queen’s Decree).

Gracze będą mogli bez przeszkód eksplorować krainę Summerset, sprawdzić nowa linię umiejętności Zakonu Psijic, zająć się jubilerstwem i questami. Do ich dyspozycji będą też nowe wyzwania drużynowe oraz nowe zestawy przedmiotów. Możemy więc spodziewać się całej masy nowych screenów, materiałów wideo i streamów!

Każdy PTS będziesz posiadał znak wodny widoczny podczas gry, by pomóc nam zidentyfikować ewentualne przypadki naruszenia NDA. Dla wyjaśnienie: Możesz podzielić się prawie wszystkimi swoimi materiałami z ESO: Summersetpublicly, w tym wytwarzaniem biżuterii, Cloudrest Trial, Abyssal Geysers, Delves, World Boss, ogólnodostępnymi dungeonami i wszystkim innym, poza wszelkimi szczegółami związanymi z do głównym zadaniem i jego fabułą. „Dekret królowej” jest pod NDA!

Dodatkowo będziemy mogli sprawdzić kilka elementów aktualizacji 18. Będą to poprawki PvP, prezenty w Crown Store, nagrody za codzienne logowanie, usprawnienia balansu i Battlegroundy.

Więcej na oficjalne stronie Elder Scrolls Online.

 


Źródło: Strona główna

Poradniki ESO:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1100000