Okazje dnia:

EVE Online: Zobaczcie świetny zwiastun Cytadeli

 

EVE Online Cytadele

Zbudujcie własne marzenia i zniszczcie marzenia innych – jak pisze CCP w opisie najnowszego trailera dodatku do EVE Online. Już niebawem w grze pojawią się cytadele, a już dziś możecie zobaczyć zwiastun, który miał swoją premierę podczas Fanfestu EVE.

CCP informuje, że już 27 kwietnia będziemy mogli zacząć budowę ogromnych konstrukcji w kosmosie. Tego dnia właśnie do gry wejdzie dodatek Citadel. Pisaliśmy już o cytadelach i możecie przeczytać na ten temat więcej w naszym wcześniejszym newsie tutaj. Przypomnę tylko, że będą to ogromne struktury, w których korporacje będą mogły tworzyć swoje bazy w dowolnych miejscach wszechświata. Cytadele, tak samo jak wszystkie maszyny, którymi mogą kierować gracze, będą miały  moduły oraz uzbrojenie. Rozpoczyna się zatem kolejna faza dla EVE Online, gdyż od tej pory to gracze będą decydować gdzie powstaną nowe „stacje” kosmiczne. Kolonizację czas rozpocząć.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany w tytule trailer w całej okazałości:

Dodatkowo ogłoszono powstanie aplikacji towarzyszącej, która powinna ukazać się tej jesieni. Dzięki niej gracze nie tylko będą mogli sprawdzić wiadomości w grze, ale także kalendarz korporacji, podłączyć kilka postaci, a także zarządzać subskrypcją.


Źródlo: Kanał YouTube CCP – EVE Online Cytadele

Autor: Uncle Over

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000