Okazje dnia:

Fear the Wolves – nowa gra battle royale od twórców S.T.A.L.K.E.R.

Fear The Wolves Battle Royale

Studio Vostok Games, które zostało założone przez współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R, pracuje nad sieciową strzelanką typu Battle Royale osadzoną w klimatach postapokaliptycznych. Fear the Wolves, bo na taki tytuł się zdecydowano zostanie wydany przez Focus Home Interactive na PC oraz konsole – nie sprecyzowano jednak na które serie.

Tytuł ma garściami czerpać ze wspomnianej serii S.T.A.L.K.E.R i rozgrywać będzie się w okolicach elektrowni jądrowej w Czarnobylu – oczywiście, już po katastrofie. Tereny te borykają się z licznymi anomaliami oraz zmutowanymi zwierzętami. Znaczna ich część jest także skażona silnym promieniowaniem przez co, aby w nich przetrwać, gracz będzie musiał odnaleźć skafander ochronny. Fear The Wolves zaoferuje również system dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe.

W ramach trybu Battle Royale w grze zmierzy się stu graczy. Tradycyjnie wygrywa ten, kto zdoła przeżyć do samego końca i zostanie na mapie sam. Twórcy zapowiadają także wprowadzenie dodatkowego trybu zabawy, który ma być nowym podejściem do tego typu rozgrywki.


Źródło: Fear The Wolves Battle Royale
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
500000