Okazje dnia:

For Honor: Jeszcze w tym miesiącu ruszą dedykowane serwery!

For Honor dedykowane serwery19 lutego For Honor w wersji na PC otrzyma dedykowaną infrastrukturę. Dokładne daty wdrożenia serwerów dla konsol pojawią się w wkrótce po uruchomieniu na PC. Dedykowane serwery zostaną wdrożone, jako jedna z aktualizacji piątego sezonu (15 lutego)Czas Wilków. Aż chciało by się powiedzieć – WRESZCIE!

Wdrożenie dedykowanych serwerów zostało zapowiedziane latem ub. roku, jako element stałego rozwoju For Honor. W momencie premiery, serwery będą skupione na trybach PVP, przez co skutecznie wyeliminują migracje sesji, wymagania NAT i ponowną synchronizację. Będzie to skutkować brakiem przerw w grze i usprawnionym procesem matchmakingu. Zespół deweloperów będzie monitorował sytuację, aby zapewnić płynne przejście graczy PC nim wdrożona zostanie nowa infrastruktura na konsole.

“Zmiana infrastruktury online w trakcie uruchomionej gry było wyzwaniem, ale też stanowczym krokiem w stronę poprawienia przeżyć naszych graczy” mówi Damien Kieken, Game Director. “Wdrożenie dedykowanych serwerów daje nam pewność, co do kierunku, w jakim podążamy oraz, że utoruje nam drogę do roku ciągłego wsparcia oraz nowej zawartości.”

Dodatkowo Czas Wilków dostarczy kluczowe aktualizacje do pięciu Bohaterów oraz wiele aktualizacji, które dostosują postęp gracza, grę rankingową i wiele więcej. Świętując rocznicę gry, premiera Czasu Wilków zbiegnie się z początkiem trwającego 3 tygodnie specjalnego wydarzenia sezonowego, podczas którego gracze będą mogli zdobyć dodatkowe nagrody. Nowe tryby treningowe, które zadebiutują później w trakcie Piątego Sezonu, zaoferują zarówno nowym graczom jak i weteranom dodatkowe możliwości doskonalenia swoich umiejętności.


Źródło: Informacja prasowa

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
500000