Okazje dnia:

Fortnite: Battle Royale dostępny w testach – taki jak w PUBG?

fortnite battle royale

W ostatnim czasie nowy rodzaj rozgrywek Battle Royale zasiał niemałe zamieszanie w wielu grach. Sukces, który osiągnął w Playersunknown’s Battleground zaowocował przeniesieniem się do innych gier. W Fortnite jest podobnie, iż właśnie dziś zawitał do gry!

Tryb Battle Royale polega w skrócie na przeżyciu. Gracze zostają osadzeni na jednej, wielkiej mapie i walczą między sobą od zera do bohatera. Ostatnia osoba, która przeżyje, zwycięża i zyskuje chwałę. Tutaj dostaniemy jednak dużo więcej możliwości niż w innych grach. Będziemy mogli walczyć, rozstawiając pułapki, zabijając wrogów ze zwykłych borni, czy uprzykrzać życie tworząc struktury obronne.

fortnite battle royale

Sama mapa jest naprawdę ogromna, a miejsce na niej znajdzie aż 100 graczy. Dzięki temu rozgrywki z pewnością nie będą należeć do najkrótszych, a może to i dobrze? Tak czy inaczej, rzućmy okiem na prezentację nowego trybu:

Wraz z nowym patchem 1.6 przynoszącym testy nowego trybu, gra dostała wiele poprawek i nowości. Do najważniejszych możemy zaliczyć zmiany w feelingu strzelania, systemie dobierania graczy do rozgrywki, czy poprawy wielu błędów postaci. Wszystkie nowe rzeczy znajdziecie w oficjalnym wpisie tutaj, natomiast Battle Royale oficjalnie zawita 26 września.


Źródło: Oficjalna Strona – Fortnite, fortnite battle royale

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
300000