Okazje dnia:

Fortnite: przyszłość kampanii PvE – Ratowanie Świata

Fortnite PvE

Fortnite cieszy się coraz większą popularnością – w dużej mierze za sprawą darmowego trybu PvP o nazwie Battle Royale. Tytuł od Epic Games to jednak także kampania PvE Ratowanie Świata, wobec której twórcy planują sporo nowości i zmian.

Pod uwagę wzięto sugestie graczy, od których otrzymano mnóstwo uwag. Dla przykładu spotyka się zarzuty na zbyt dużą losowość:

„Wszystko jest tu losowe, w tym bohaterowie, jakimi można grać. A kiedy człowiek zdobędzie już coś porządnego, to premie też są losowe. Mamy więc losowe lamy, plus losowe łupy z lam, plus losowe premie/statystyki łupów.” – /u/Dustin1280

Ekipa planuje więc zmiany, które mają za zadanie złagodzenia wrażenia losowości i pozwolą na większe możliwości wyboru nagród.

Dodaliśmy więcej zadań, burzowych nagród za składniki ewolucji oraz sposobów na łatwiejsze zdobycie tego, czego potrzebujecie. I wiecie co? Chcemy dalej iść w tym kierunku!

Poniżej znajdziecie listę rzeczy, których gracze Fortnite mogą spodziewać się już wkrótce:

  • Okolicznościowy sklep walutowy – w czasie niektórych wydarzeń gracze będą mogli zakupić okolicznościowe przedmioty za specjalną walutę (np. halloweenowe cukierki). Już w grudniu u sprzedawcy z danego wydarzenia możliwe będzie wydanie „cukierkowej waluty” na okolicznościowe przedmioty i lamy.
  • Ewolucja rzadkości bohaterów – twórcy za cel stawiają sobie podwyższenie klas rzadkości bohaterów. Oznacza to, że gracze będą mogli wziąć zwykłego, szarego bohatera i stopniowo rozwinąć go do pomarańczowego – legendarnego. Nastąpi to już w grudniu.
  • Dostęp do ekwipunku z każdego miejsca – jest to jedna z najczęstszych próśb. Twórcy wprowadzą tę funkcję do gry jak najszybciej bowiem już w grudniu. Gracze będą mieć dostęp do łupów w każdej chwili.
  • Zbieranie rzeczy – pierwszym krokiem w kierunku lepszego zarządzanie przedmiotami, schematami czy Ocaleńcami będzie menu kontekstowe, które oszczędzi graczom czas przy dodawaniu przedmiotów do Księgi Kolekcji, rozwijaniu kart lub ewolucji. Przechodzenie przez szereg menu, aby „dodać przedmiot do ulubionych” nie może mieć miejsca. Nastąpi to już w grudniu.
  • Mapa zadań – twórcy chcą żeby gracze mogli przeglądać zadania oraz wiedzieli, jak je wykonać i co za nie otrzymamy. W styczniu planowane jest dodanie możliwości wyboru i przeglądania przyszłych zadań.
  • „Jak miniboss” – gracze będą mogli natknąć się na tych nowych wrogów w różnych miejscach gry, a ich nowe zachowania nieco urozmaicą rozgrywkę. Już w grudniu twórcy chcą dodać podstawowym starciom nowy smak i trochę wstrząsnąć bitwami dnia codziennego. Jest to krok w stronę wprowadzanie prawdziwych bossów.

Ponadto Epic Games ma zamiar dalej rozbudowywać kampanię fabularną, oferować wydarzenia oraz wyzwania na ostatnim etapie gry. Z pełną treścią postu możecie zapoznać się na oficjalnej stronie gry – wpis dostępny jest w języku polskim.


Źródło: Fortnite przyszłość kampanii PvE – Ratowanie Świata
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
930001