Okazje dnia:

Bless: otwarte beta testy i nowy zwiastun

gameplay bless online

Studio Neowiz Games zaprezentowało nowy zwiastun oraz reklamę gry mmorpg – Bless. Ujawniona została także data rozpoczęcia otwartych beta testów w Korei Południowej, których start zaplanowano na 27 styczeń.

Zanim to jednak nastąpi, gracze zainteresowani tym tytułem, mogą pobrać Bless z oficjalnej strony i stworzyć swoją wymarzoną postać – studio ma w planach także zorganizować konkurs postaci z nagrodami. Niestety ciągle nie ma żadnych wieści na temat angielskiej wersji językowej. Poniżej możecie zobaczyć najnowszą reklamę i zwiastun – gameplay Bless.


Bless to gra z gatunku MMORPG od studia Neowiz, która oferuje znakomitą oprawę graficzną stworzona przy użyciu Unreal Engine 3 oraz sporo zawartości. Gracz musi opowiedzieć się w konflikcie rozgrywającym się pomiędzy dwoma królestwami: Hierapolis i Cosmopolis, którym przyświecają różne ideały. Akcja gry została osadzona w świecie nawiązującym do średniowiecza, jednak przepełnionym elementami fantasy. Przygotowano aż dziesięć grywalnych ras, z których każda wyróżnia się własną historią oraz terytorium. Oprócz tego gracze będą mogli wziąć udział m.in. w walkach PvP (m.in. w trybie realm vs realm), raidach oraz zadaniach fabularnych. Również od strony udźwiękowienia tytuł nie będzie miał powodów do wstydu – za muzykę odpowiada bowiem Hans Zimmer.


Źródło: Oficjalny kanał na YT – gameplay Bless
Oficjalna strona Bless
Autor: Derol

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000