Okazje dnia:

Gloria Victis: poprawa walki i system reputacji

Gloria Victis aktualizacja

Jeśli zastanawiacie się jak idą postępy w pracach nad polską produkcją mmorpg Gloria Victis, to mamy dla Was kilka świeżych informacji od producentów.  Pojawiły się bowiem nie tylko usprawnienia w obecnej rozgrywce ale także kilka zupełnych nowości, którymi możecie być zainteresowani.

Dynamika przede wszystkim; od teraz walki staną się bardziej emocjonujące. Zamachy bronią będą miały zbliżony czas animacji do ładowania się paska siły, dzięki temu staną się bardziej wiarygodne wizualnie. Wprowadzono szybkie ataki (gap fillers) w celu zwiększenia płynności starć. Natomiast zasięg wystrzału z łuku będzie zależał od siły naciągu.

Przebudowa początkowej osady Mereley, o której pisaliśmy już wcześniej, została zakończona. Autorzy chwalą się, że obszar po zakończeniu prac zwiększył się trzykrotnie. Jeśli zaś mowa  o nowościach, to pojawił się system reputacji. Jest on jeszcze we wczesnej fazie, ale już wiemy o nim co nieco. Reputację podniesiemy wykonując zadania i dynamiczne eventy, a stracimy ją zabijając graczy z tej samej nacji. Pojawiły sie także informacje o przejmowaniu terenów przez graczy i gildie. Więcej przeczytacie tutaj. Nadal czekamy jednak na jakiś nowy gameplay, żeby Wam go pokazać.


Źródło: Oficjalna strona gry – Gloria Victis aktualizacja
Autor: Uncle Over

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000