Okazje dnia:

Gloria Victis: nowe modele postaci w świątecznej aktualizacji

Gloria Victis nowe modele postaci

Największa aktualizacja w historii Gloria Victis zawitała do gry. Dodała one nie tylko nowe modele postaci wraz z przebudowanym kreatorem, ale także na 7 na nowo przeprojektowanych lokacji. Ponadto fani mogą liczyć na rozwinięcie systemu rozbudowy oraz specjalną zawartość z okazji nadchodzących świąt.

Wielokrotnie wasze nieustające wsparcie dawało nam motywację, dzięki której od premiery na platformie Steam EA wydaliśmy 34 regularne aktualizacje (w zaledwie 6 miesięcy!), po trudnych chwilach w pracy zdalnej nareszcie otworzyliśmy biuro, zatrudniliśmy kolejnych członków zespołu oraz rozpoczęliśmy współpracę z jednym z najlepszych animatorów w branży – jedynie dzięki Waszemu bezcennemu wsparciu stało się to możliwe. Dziękujemy wam z całego serca!

Jak zapewniają twórcy, nowe modele postaci są dziesięciokrotnie bardziej szczegółowe niż dotychczasowe. Osoby, lubujące w dostosowaniu wyglądu swego alter-ego będą mogły użyć opcji modyfikacji twarzy, tatuaży oraz malowania twarzy. W świątecznej aktualizacji znajdziecie także przeprojektowane 3 miasta ( Leaktown, Twinfall oraz Scarsdale), a także kopalnie i farmy wraz z nowymi obiektami do rozbudowy. Pełny patch notes w języku polskim znajdziecie tutaj.


Źródło: Gloria Victis nowe modele postaci
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000