Okazje dnia:

H1Z1: Just Survive – zmiana nazwy i sporo zmian

H1Z1 Just Survive

Ekipa odpowiedzialna za H1Z1: Just Survive postanowiła dokonać zmiany nazwy survivalowej gry MMO, odcinając jej pierwszy człon – od teraz produkcja występować będzie pod nazwą Just Survive.

Jak mówią sami twórcy, zmiana ma na celu wyraźniejsze wydzielenie gry z uniwersum H1Z1 i oddzielenie jej od strzelanki H1Z1: King of the Kill (początkowo oba tytuły działały jako jeden).

Wraz ze zmianą nazwy do gry trafiła aktualizacja wprowadzająca całkiem pokaźną ilość zmian i nowości; wśród nich warto wymienić dodanie fragmentu nowej mapy Badwater Canyon z regionem Pine Mill. Teren jest zróżnicowany i powstał z myślą o kolejnej nowości czyli twierdzach (stronghold). Te ostatnie to nic innego jak bazy, w których gracze mogą wznosić własne konstrukcje. Działki nabywane są przy pomocy waluty Golden Eagle Coins, zaś struktury jakie znajdą się na ich obszarach są wytwarzane przez graczy. Ciekawą opcją jest możliwość najechania twierdzy przez innych uczestników zabawy oraz npc – w ten sposób uruchamiana jest faza rajdowania, zaś na jej koniec, cała struktura zostaje obudowana i zyskuje ochronę przed atakami przez godzinę.

Ponadto ulepszono zbieranie surowców, system rzemiosła, do którego trafiło także sporo nowych przepisów i materiałów, przemodelowano przedmioty i ulepszono system ich poziomów, czy też poprawiono interfejs Just Survive. Lista zmian i nowości jest długa, w całości możecie zapoznać się z nią pod tym adresem.


Źródło: H1Z1 Just Survive z nową nazwą
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
100000