Okazje dnia:

Hearthstone: Projekt Hukatomba – nowe rozszerzenie już 7 sierpnia!

Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone zatytułowana „Projekt Hukatomba” zadebiutuje już 7 sierpnia. Oznacza to powrót mechów do gry, nie widzianych od czasów rozszerzenia Gobliny i Gnomy w 2014 roku. Co nowego? 135 kart, słowo kluczowe – magnetyzm, legendarni naukowcy, laboratorium wyzwań i wiele więcej!

W trybie dla jednego gracza – Laboratorium wyzwań – gracze powalczą o uznanie Doktora Huka, rozwiązując ponad 100 niesamowitych zagadek. Będą musieli pogłowić się nad rozmaitymi zadaniami, które poddadzą próbie ich spryt. Wśród nich znajdą się Śmiertelne wyzwania, które wymagają od graczy wygranej w specyficznej sytuacji na planszy czy też Wyzwania przetrwania, w których trzeba utrzymać się przy życiu, mając do dyspozycji zaledwie parę narzędzi. Laboratorium wyzwań zostanie udostępnione 21 sierpnia.

  • NOWE SŁOWO KLUCZOWE: MAGNETYZM – Gracze mogą łączyć Mechy z kartami ze słowem kluczowym Magnetyzm. Wzmocnią w ten sposób ich atak, zdrowie i zdolności, konstruując przerażające automatony.
  •  LEGENDARNI NAUKOWCY I ZAKLĘCIA – Doktor Huk zatrudnił w swoim laboratorium wyjątkowo niekonwencjonalnych naukowców i wynalazców, a każdy z nich jest legendarnym stronnikiem. Przynieśli również swoje własne, szalone wynalazki: niesamowitą kolekcję legendarnych zaklęć.
  • NAUKA + PRACA ZESPOŁOWA = PROJEKTY – Projekty to zaklęcia, które po zagraniu dają jakąś premię obu graczom. Ci, którzy najlepiej ją wykorzystają, zyskają nie lada przewagę nad przeciwnikiem.
  • ΩMEGA – Karty Omega dają potężne premie, jeśli zostaną zagrane w momencie, gdy gracz posiada 10 kryształów many. Gracze, którzy wytrzymają tak długo, zostaną nagrodzeni ich pełną mocą.

Źródło: Oficjalna strona

Hearthstone Projekt Hukatomba

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1012000