Okazje dnia:

Heroes & Generals: Aktualizacja Ihlefeld – Warbirds and Tail Gunners

heroes-generals-ihlefeldDuńskie studio Reto-Moto dodało nowe samoloty i mechanikę obsługi działka pokładowego w popularnym MMOFPS Heroes & Generals. Wszystkie te nowości to część najnowszej aktualizacji zatytułowanej Ihlefeld – Warbirds and Tail Gunners.

Jest to świetny moment by zostać pilotem w H&G, wprowadzone samoloty zwiadowcze to zupełnie nowa „klasa” w grze. Każda z trzech stron konfliktu otrzymała po jednym nowym samolocie, z czego każdy z nich wyposażony jest w działko obsługiwane przez drugiego gracza.

“Samoloty zwiadowcze jako nowy typ jednostki doskonale pasuje do całości podniebnych bitew i uzupełni wojenne doświadczenia w Heroes & Generals” – powiedział Jacob Andersen, Game Director w Reto-Moto: “Wybraliśmy te specyficzne trzy samoloty nie tylko ze względu na aspekty wizualne, ale przede wszystkim ze względu na to, że każdy wyposażony jest w działko, co pozwala przeżyć nowe doświadczenia i rozwinie rozgrywkę drużynową. Dodatkowo rzadko widuje się te jednostki w innych grach video.”

Nowe jednostki latające to:

  • Soviet Polikarpov R-Z
  • German Henschel Hs-126 B-1
  • U.S. Curtiss O-52 Owl

Źródło: Oficjalna strona

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000