Okazje dnia:

Heroes of Incredible Tales: RPG akcji ukaże się latem

Heroes of Incredible TalesWydawca Nexon i deweloper NAT Games zapowiadzieli premierę Heroes of Incredible Tales (HIT), gry z gatunku hack’n’slash RPG, bazującej na silniku Unreal Engine 4. HIT to mobilny debiut młodego studia NAT Games, założonego przez Yong-Hyun Parka, wiodącego projektanta popularnych gier MMORPG Lineage II i TERA.

HIT osiągnął ponad 5 milionów pobrań w Korei i od momentu premiery w listopadzie ubiegłego roku pozostaje w dziesiątce najbardziej dochodowych aplikacji w App Store i Google Play. Gracze, którzy zarejestrują się do gry przed premierą na oficjalnej stronie, mają szansę otrzymać nagrody w postaci kamieni szlachetnych, broni i akcesoriów oraz jako jedni z pierwszych zostaną powiadomieni o premierze.

HIT to rewolucyjne przeżycie, łączące zabawę z oszałamiającą grafiką. Dzięki silnikowi Unreal Engine 4 udało nam się stworzyć immersyjną i intuicyjną rozgrywkę, w pełni wykorzystując moc dzisiejszych urządzeń mobilnych. Yong-Hyun Park tworzy niezwykłe doświadczenia RPG, które zachwycają graczy na całym świecie. Cieszymy się, mogąc niebawem globalnie wydać tę epicką grę hack’n’slash – mówi Lawrence Koh, dyrektor naczelny Nexon M.

HIT oferuje płynne i dynamiczne bitwy, cztery zróżnicowane klasy postaci o wyjątkowym uzbrojeniu, umiejętnościach i atakach, cenne nagrody za osiągnięcia na polu walki oraz wiele opcji indywidualizacji i przystosowania. Gracze rozgramiają wrogów, zbierają łupy i ciągle doskonalą styl walki swojego bohatera. Miłośnicy strategii mogą tworzyć długie kombinacje ataków, wybierając spośród licznych manewrów, aby zdobyć jeszcze lepsze nagrody. Obszerne tryby gry obejmują obecnie 200 poziomów o rosnącym szczeblu trudności, arenę PvP dla sześciu graczy, ogromne rajdy oraz lochy do trybu kooperacji. Kolejna zawartość zostanie dodana po premierze.


Źródło: wiadomość prasowa

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000