Okazje dnia:

Heroes of the Storm: Kel’Thuzad przybywa do Nexusa

HotS KelthuzadCzaił się w mrocznych zakamarkach Nexusa. Czekał… Ukryty pośród cieni rósł w siłę i naginał bohaterów do swej woli… Teraz czas oczekiwania dobiegł wreszcie końca: Kel’Thuzad – przybywa do Nexusa!
 Władca Naxxramas, Władca Plagowisk, Dowódca Straszliwej Nekropolii, założyciel i arcykapłan Kultu Potępionych, były członek Rady Sześciu, twórca plugastw; Ten, który przywołał Archimonda Skaziciela, zdrajca ludzkości, entuzjasta Hearthstone i majordomus samego Króla Lisza.


Kel’Thuzad to Zabójca zadający gwałtowne obrażenia, który unieszkodliwia wrogów i sieje wśród nich spustoszenie niszczycielskimi kombinacjami zaklęć. Wśród jego zdolności znajdują się:

  • Śmierć i Rozkład – Kel’Thuzad wystrzeliwuje kulę, która wybucha po trafieniu przeciwnika i zadaje obrażenia wrogom znajdującym się na pobliskim obszarze. Eksplozja pozostawia po sobie pole rozkładu.
  • Okowy Kel’Thuzada – Kel’Thuzad wystrzeliwuje łańcuch, który zadaje obrażenia pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi lub budowli. Ponowna aktywacja Okowów Kel’Thuzada powoduje wystrzelenie łańcucha w dodatkowego przeciwnika, a także skucie i przyciągnięcie obu wrogów do siebie nawzajem.
  • Lodowy Pocisk — Wystrzeliwuje lodowy meteoryt we wrogiego bohatera. Przy trafieniu meteoryt zadaje obrażenia przeciwnikom znajdującym się na pobliskim obszarze oraz unieruchamia ich.

Więcej na oficjalnej stronie HotS.


Źródło: Informacja prasowa – HotS Kelthuzad

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000