Okazje dnia:

Overwatch: Jeff Kaplan przeprasza za wdzianko Mei

świąteczny strój Mei Overwatch

Kilka dni temu pisałem o świątecznym wydarzeniu w Overwatch oraz o nowych, tematycznych skórkach dla postaci, nie podejrzewając nawet, że jedna z nich wywoła burzę wśród społeczności. Strój jaki otrzymała Mei nie przypadł do gustu graczy do tego stopnia, że Jeff Kaplan postanowił oficjalnie przeprosić za skin tej postaci.

 Był on bowiem przeróbką normalnego wdzianka Mei, przemalowaną na świąteczne barwy oraz z dodatkiem w postaci czapki Mikołaja. Dodatkowo broń, która zwykle zamienia wroga w bryłę lodu, w okresie świątecznym okazyjnie przemienia przeciwnika w… słodkiego bałwanka.

Sorry you are disappointed with Mei’s winter skin. We don’t have a specific rule for what makes something Legendary or Epic. We just sort of make a gut call based off of what we think is cool.

Kaplan tłumaczył, że według deweloperów była to udana modyfikacja i nie spodziewali się takiej reakcji graczy. Przeprosił za zawód jaki sprawili niektórym i obiecał też, że w początkiem przyszłego roku fani Mei zostaną wynagrodzeni za to rozczarowanie.


Źródło: Jeff Kaplan przeprasza za strój Mei

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000