Okazje dnia:

Lord of the Rings Online: w drodze by zniszczyć pierścień

LOTRO mordor

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak wygląda proces produkcyjny w Lord of the Rings Online i co stanie się ze światem gry po zniszczeniu pierścienia?

Postawcie się więc na miejscu głównego scenarzysty gry, który nad tą kwestią rozmyśla mniej więcej od 2007-2008 roku. MadeofLions na forum LOTRO podzielił się z fanami kilkoma ciekawostkami dotyczącymi prac nad światem Śródziemia:

Lots of these plans were noodling around in my head since 2007 or 2008, although active development of Book 9 was going on for about a year in advance of Mordor – it sounds like a lot for fifteen minutes of gameplay, I know it, but that’s the curse of the game designer. Everything takes longer than you think it does.

Prace nad grą zajmują o wiele dłużej niż to może się nam wydawać. Jak sprawić by gracz był zaangażowany w zniszczenie pierścienia? Czy Frodo zechce byśmy do niego dołączyli w drodze do Szczelin Zagłady, skoro do tej pory towarzyszył mu jedynie jego druh, Sam? O tych wszystkich problemach i wątpliwościach możecie przeczytać pod tym adresem – na oficjalnym forum Lord of the Rings Online.


Źródło: LOTRO
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
410000