Okazje dnia:

Path of Exile Incursion League przeniesie nas w czasie

Path of Exile Incursion

Path of Exile Incursion League to nic innego jak najnowsza liga w popularnej grze hack and slash, która zadebiutuje już 1 czerwca. Przyniesie ona nie tylko sporo nowej zawartości, ale również umożliwi podróż w czasie i zmianę biegu historii!

 Incursion ma za zadanie zatarcie granic pomiędzy ligą a rozszerzeniem, a także dodanie nowych przedmiotów, obszarów, potworów oraz postaci. Ponadto przebudowane zostaną niektóre umiejętności.

Głównym miejscem Incursion będzie Świątynia, a dokładniej Temple of Atzoatl. Gracze otrzymają szansę na jej odnalezienie i eksplorację dzięki Inwazji Temporalnej (Temporal Incursion) za każdym razem, gdy na swej drodze napotkamy Relic Hunter Alva. Dzięki temu udadzą się z powrotem do czasu, w którym świątynia Atzoatl była w budowie. Wszystko po to, aby poznać jej dokładną lokalizację w obecnym czasie. Gdy uda się to osiągnąć, śmiałkowie będą mogli przenosić się na pewien czas do losowego pomieszczenia z co najmniej dwoma typami bossów. Im więcej uda się zlikwidować przeciwników, tym dłużej będziemy mogli pozostać w przeszłości. Na szczęście łupy zgarniemy dopiero po powrocie do teraźniejszości.

Każda lokacja posiada pomieszczenie z dwoma Architektami. Gracze mogą wybrać zabicie jednego z nich, aby uzyskać wyższy poziom danego miejsca (począwszy od tieru 1). Ciekawym rozwiązaniem jest to, że nasze czyny w przeszłości, wpłyną na teraźniejszość, dzięki czemu – według zapowiedzi twórców z GGG – gracze będą mogli dosłownie zmienić bieg historii zabijając Architektów. Lokacje, do których trafimy będą modyfikowane w zależności od tego, co uda się zdziałać podróżując w czasie.

Szczegóły Ligi Incursion w Path of Exile znajdziecie na oficjalnym forum gry. Trzeba przyznać, że zapowiada się gorący dzień dziecka dla graczy PoE.


Źródło: Path of Exile Incursion League przeniesie nas w czasie

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
920000