Okazje dnia:

The Elder Scrolls Online: nowe nagrody w ESO Plus

ESO Plus to nieobowiązkowy abonament w The Elder Scrolls Online, który zapewnia dodatkowe bonusy w postaci np. torby na materiały, dostępu do wszystkich DLC czy dodatkowej waluty Crown do wydania w sklepie gry. 

Począwszy do 13 listopada, gracze mogą liczyć na dodatkowe nagrody w ramach ESO Plus. Wśród nich znajdziecie bonusowe 150 Crown, więc łącznie za opłacenie subskrypcji będzie można miesięcznie zgarnąć ich aż 1650. Ponadto abonament zapewni „darmowe przedmioty” prosto z Crown Store – będą one jednak dodawane na specjalne okazje i przez limitowany czas. Jako pierwsze zyskać będzie można kostium Priestess of Mara.

Oprócz wyżej wymienionych dodatków członkowie ESO Plus mogą liczyć na zniżki na niektóre przedmioty dostępne w Crown Store. Zostana one oznaczone złotym tekstem i ikoną kielicha. Oferta z takimi przedmiotami będzie zmieniana często i może być dostępna jako czasowa oferta.

Na koniec, w ramach abonamentu, będzie można zyskać ekskluzywne przedmioty w sklepie gry- część do nabycia, a część w ramach „darmowego” upominku wspomnianego powyżej. Wśród nich znajdą się kostiumy, wierzchowce i pety oraz inne fanty. Będą one oznaczone również poprzez złoty tekst i ikonę kielicha.

Trzeba przyznać, że sporo tego – pełną treść ogłoszenia możecie znaleźć tutaj. Co sądzicie o ESO Plus? Płacicie regularnie czy raczej jest dla Was zbyteczny? Cena abonamentu to, w zależności od wybranej opcji, koszt około 40-50 zł. 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1701000