Okazje dnia:

Overwatch: czworonożny robot Orisa wkracza do gry

Orisa Overwatch

Na serwery testowe Overwatch wkroczył nowy bohater, czworonożny, solidnie opancerzony robot Orisa, który został zaprojektowany przez 11-letnią wynalazczynię Efi Oladele. Robot powstał z z przeznaczonych na złom fragmentów robotów obronnych OR15 i wciąż zdobywa wiedzę na temat swoich możliwości

; braki w doświadczeniu nadrabia determinacją, aby chronić przed niebezpieczeństwami zarówno swoje miasto, jak i twórczynię.

W arsenale Orisy znajdziemy szybkostrzelny Miotacz Fuzyjny, czyli działko automatyczne posiadające całkiem spory zasięg i celność, kosztem spowolnienia postaci podczas jego używania. W alternatywnym trybie ataku – Stać! – wystrzeliwuje ono ładunek grawitonowy przez całą mapę, mający za zadanie spowolnienie przeciwników, a następnie przyciąga ich do siebie w chwili detonacji.

Orisa to szósty tank wśród bohaterów w Overwatch. Styl gry tą postacią, tak jak i jej oprogramowanie, jest skupiony na obronie. Orisa jest skonstruowana tak, aby być opoką dla całej drużyny, a jej zdolności służą ochronie i wspomaganiu grupy pobliskich sojuszników

Umocnienie to zdolność Orisy, dzięki której robot zwiększa swoje parametry obronne, redukując otrzymywane obrażenia oraz na krótki czas zapewniające jej nieustępliwość. Ponadto do umiejętności robota należy nieruchoma Bariera Ochronna, zapewniająca chwilową osłonę na polu walki także dla innych członków drużyny. Jako superzdolność posiada Turbodoładowanie, zapewniające sojusznikom w zasięgu jej działania wzmocnienie, które zwiększa obrażenia zadawane drużynie wroga.


Źródło: Orisa Overwatch – nowy bohater
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000