Okazje dnia:

Path of Exile: Ostatnie minuty do Bestiary League

bestiary poe strefammopl

Path of Exile nie bez powodu zostało okrzyknięte następcą popularnej gry Hack and Slash – Diablo II. Trudny, mroczny i brutalny klimat daje wręcz idealne odwzorowanie świata, który znamy ze wspomnianej wcześniej gry. Produkcja jest niemal w pełni darmowa, a do tego cały czas rozwijana. O tym ostatnim może poświadczyć wprowadzenia nowej, potężnej aktualizacji.

Dokładnie dzisiaj startuje nowa liga Bestiary League. Na czym się skupi? Jak sama nazwa wskazuje, na potworach! A konkretnie na petach, które będą wspólnie z nami przemierzały zapomniane przez Boga miejsca. Wirtualnych towarzyszy będzie dokładnie 290, a w tym aż 40 legendarnych bestii. Całość prezentuje się naprawdę dobrze, ale trzeba się przekonać już samemu.

Z zebranych petów będziemy mogli wykonać specjalne rytuały, które posłużą do ulepszania naszej postaci. Po przyzwaniu potwora na specjalnej arenie, będziemy musieli z nim walczyć. Po zwycięstwie otrzymamy wzmocnienie do broni lub całkowicie nowy przedmiot. Wśród całej liczby bestii, będą istniały przeróżne kombinacje, które posłużą do stworzenia jeszcze lepszych modyfikacji, bądź nagród za pokonanie potężnych bossów.

Poza tym ujrzymy w grze:

  • Aż 29 nowych, unikalnych przedmiotów, które przyczynią się do stworzenia jeszcze lepszych rzeczy.
  • Nowe klejnoty z umiejętnościami takimi jak Spectral Shield Throw oraz Summon Phantasm o nKill.
  • Zmiany w systemie Ascendancy Class.
  • Nowe przygody w akcie 10.
  • Ciężkie wyzwanie The Elder and The Shaper, w którym zmierzymy się z najtrudniejszym bossem w grze.

Do tego wszystkiego dojdą nowe potwory i przeróżne pomniejsze zmiany jak poprawa wydajności. Premiera aktualizacji 3.2.0 już dzisiaj na platformie PC i Xbox One. Wszystko startuje dokładnie o godzinie 21:00. Jedno jest pewne – zagram! A Wy?


Źródło: Oficjalna Strona – Path of Exile: Bestiary League

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
720000