Okazje dnia:

Pierwsza rocznica Albion Online! Ekipa zaprasza do świętowania

rocznica-albion-online

Ekipa Albion Online z pewnością ma powody do zadowolenia. Gra osiągnęła kamień milowy i świętuje swoją pierwszą rocznicę. Oficjalna premiera Albion miała miejsce 17 lipca 2017 r. W tym czasie gracze doczekali się trzech ważnych aktualizacji, które wprowadziły m.in. areny PvP, wyprawy Hardcore czy wędkarstwo. 

Zespół optymistycznie patrzy w przyszłość. Na 31 lipca została zaplanowana aktualizacja Merlyn (więcej na jej temat znajdziecie tutaj oraz tutaj). „Myślę, że przy większym skupieniu się na aktywnościach w otwartym świecie, możemy w przyszłości zamknąć rozbieżność pomiędzy różnymi rodzajami graczy i zebrać ich razem, grających w tę samą grę sandbox” – mówi Prietzel. „Mam nadzieję, że Wojny Frakcji będą dużym krokiem w tym kierunku.

Według słów twórców populacja gry rośnie stabilnie wraz z każdą aktualizacją. W planach jest wydawanie od 3 do 4 większych aktualizacji w ciągu roku. „Szczerze oczekuję, że rozwiniemy grę w oparciu o solidne fundamenty, które już mamy,” mówi Christoph Hombergs, Szef Operacyjny Sandbox. „Gdy czyta się dziś komentarze ludzi pytających „czy warto powrócić do gry”, ogromna większość odpowiedzi mówi, że „gra przeszła długą drogę, jest znacznie lepsza”. Oczekuję, że tak samo będzie przy drugiej rocznicy gry.”

Pełne podsumowanie pierwszego roku Albion Online znajdziecie w tym miejscu. Aby uczcić to wydarzenia, ekipa przygotowała również giweaway z różnorodnymi nagrodami. Znajdziecie go pod tym adresem. Nam pozostaje życzyć jedynie dalszych sukcesów i rozwoju. 


Źródło: Pierwsza rocznica Albion Online
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1701200