Okazje dnia:

Project Gorgon zmierza do Steam Early Access

Project gorgon beta

Utrzymany w klimatach „oldschoolu” Project Gorgon czyli gra MMORPG, która ma zaoferować mnóstwo systemów niespotykanych nigdzie indziej, zmierza na Steam. Tytuł ten zakończy niebawem fazę alpha i wejdzie w etap beta testów w ramach Wczesnego Dostępu (Steam Early Access).

Gra w fazie alpha była dostępna w modelu free to play i oferowała całą zawartość za darmo. To jednak ulegnie zmianie podczas premiery na Steam, gdzie gracze będą potrzebowali wpierw wykupić licencję. Jeśli więc zakupiliście Project Gorgon w ramach przedsprzedaży, swój klucz otrzymacie na mail. Przez dwa tygodnie będzie miał miejsce okres przejściowy, podczas którego będzie możliwe granie przy użyciu loginu i haseł z fazy alpha.

For about two weeks after the game is available on Steam, you’ll still be able to log in with the current alpha launcher, using your alpha username and password just like you do today. This short grace period is important because it will take a few days to email out all the pre-ordered Steam keys, and to deal with any hiccups or problems. Once this transition period is over, though, you’ll only be able to play through Steam. (Meaning you will have to buy the game!)

Jest więc to ostatni moment, żeby wypróbować grę w pełni za darmo. Gracze zainteresowani dalszą zabawą będą mogli jednak połączyć swoje konta alpha z kontami Steam. Twórcy obiecują również, że nie nastąpi wipe serwera i wszystkie dane zostaną przeniesione do etapu beta testów. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Źródło: Project Gorgon beta testy
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1310000