Okazje dnia:

PUBG: Dwie nowe mapy i tarcza balistyczna!

PUBG nowe mapy tarczaPodczas E3 Studio PUBG Corp zaprezentowało zupełnie nową mapę i aktualizacje w PlayerUnknown’s Battlegrounds, których możemy spodziewać się jeszcze w 2018 roku. Już 22 czerwca gracze PC będą mogli spróbować swoich sił w nowej lokalizacji o nazwie Sanhok, posiadacze Xbox poczekają trochę dłużej. Niestety nie określono dokładnych terminów.

W bardzo wczesnej fazie rozwoju jest jeszcze jedna mapa, w śnieżnej scenerii. Zgodnie z zapowiedziami twórców powinna być gotowa zimą 2018.

Nowością, która zdecydowanie uatrakcyjni rozrywkę będzie ,Tarcza balistyczna”. Jej również możemy spodziewać się pod koniec tego roku. Tarcza będzie umożliwiała osłonę, gdy znajdziemy się na otwartym terenie, narażeni na potencjalne trafienie. Będzie mogła być używana z granatami, maczetą, jak i pięściami i zajmie pierwszy slot na broń. Sprawdzi się też jako ochrona dla całej drużyny.

Pozwoli to na wprowadzenie konkretnych ról w drużynie. Gracze, którzy nie są świetnymi strzelcami będą mogli pomóc w inny sposób. W czasie gdy będą robić za żywą tarczę, ich koledzy ostrzelają wrogie pozycje. Pozwoli to zdobyć naszym towarzyszą lepsze pozycje i ułatwi pokonanie wroga.

Cieszy fakt, że firma wciąż pracuje nad grą i ma kolejne pomysły na odświeżenie rozgrywki. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry na platformie Steam.


Źródło: Steam

PUBG nowe mapy tarcza

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
500100