Okazje dnia:

Warframe: trzecie urodziny i wzmocnienie dla Tenno

rocznica warframe

Wydany 25 marca 2013 roku Warframe powoli rozpoczyna świętowanie trzecich urodzin. Z tej okazji twórcy podziękowali fanom za wsparcie i ich obecność oraz przygotowali dla graczy szereg upominków wraz z promocjami w sklepie Darvo. 

Jeden i pół bilionów zakończonych misji, 50 bilionów zabitych Grineerów, 120 milionów odzyskanych jeńców, oraz 12 milionów aktywnych Operatorów: oto wasze wszystkie wspólne trzyletnie osiągnięcia w grze Warframe. Dziękujemy wam za udział w tej sensacyjnej podróży!

Na graczy, którzy zalogują się do Warframe przed 29 marca do godziny 20 czekają rocznicowe podarunki w Skrzynce Odbiorczej. W przypadku wersji konsolowej prezenty zostaną przyznane po najnowszej aktualizacji.  Rocznicowe Podarunki:

  • Lotus wynagrodzi każdego Tenno Dex Sybarisem Specjalnej Edycji.
  • Każdy Tenno, który zaloguje się w grę w specyficznym czasie, otrzyma Dex Furisa oraz Dex Dakre, z zainstalowanym Katalizatorem oraz Gniazdem na broń.
  • DEX SYBARIS – Prezent od Lotus, mający na celu uczczenie trzeciej rocznicy wybudzenia się z Kriostazy, pierwszego Tenno.
  • DEX DAKRA – Dar od Lotus dla uczczenia rocznicy wybudzenia pierwszego Tenno z kriostazy.
  • DEX FURIS – Prezent od Lotus, mający na celu uczczenie trzeciej rocznicy wybudzenia się z Kriostazy, pierwszego Tenno.


Źródło: Oficjalna strona: rocznica Warframe
Autor: Derol
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000