Okazje dnia:

Space Wars: Interstellar Empires z Early Acces w styczniu.

Space Wars

Space Wars: Interstellar Empires jest taktyczną grą strategiczną wydawaną przez Desert Owl Games. Jak sama nazwa wskazuje swoją przygodę rozpoczynamy w kosmosie. Wszechświat gry podzielony jest na cztery asymetryczne rasy

:

  • Sol Imperial Worlds
  • Genari United Empire
  • Ma`Alaketh Confederation
  • The Hive

Każda z nich słynie z innego stylu gry, innej historii oraz rzecz jasna statków. W grze mamy do czynienia z turową formą walki w czasie rzeczywistym. Jak to w każdym MMO musimy wypełniać zadania, walczyć z przeciwnikami i zdobywać coraz to lepszy sprzęt. Urozmaiceniem może być tutaj walka o sektory.

Desert Owl Games ogłosił, że wczesnego dostępu możemy się spodziewać dopiero w styczniu 2017 roku. Gra będzie dostępna na: Pc, Max oraz Linux. Budżet gry wyniósł lekko ponad 1 milion dolarów. W tym momencie twórcy szukają dodatkowych 40 tysięcy na kickstarterze, aby dodać do gry więcej misji dla pojedynczego gracza. Za okazane wsparcie twórcy są w stanie dać dam klucze do bety, statki, a nawet możliwość poznania całego zespołu. Do bety można się zapisać tutaj. Później gra ma działać w systemie F2P bez żadnych wzmacniaczy dających przewagę.

Film prezentujący grę:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=08sJcDcudYg[/embedyt]


Źródło: Oficjalna Strona, Kickstarter

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000