Okazje dnia:

Speed Elixir: zapowiedziany na grudzień

Speed Elixir

Speed Elixir to gra wyścigowa od studia Electro Phantom Games, posiadająca otwarty świat i zręcznościowy modelem jazdy – skojarzenia z serią Need for Speed (szczególnie z Rivals) jak najbardziej na miejscu. Podczas rozgrywki gracze będą mogli swobodnie przełączać się pomiędzy trybem dla pojedynczego gracza i sieciowym. 

Twórcy ogłosili niedawno, że ich dzieło ukaże się na PC oraz konsolach jeszcze w grudniu tego roku (choć nie podano precyzyjnej daty). Jeśli zapowiedzi zostaną spełnione i tytuł będzie trzymał poziom, to gra ma spory potencjał, by przyciągnąć osoby poszukujące nowych gier wyścigowych, których ostatnio nie ma zbyt wiele.

Model jazdy, jak już zostało wspomniane, jest zręcznościowy, a główny nacisk został położony na szybką jazdę przy widowiskowym drifcie w zakrętach. Rozgrywka została zaprojektowana w myśl, ostatnio popularnej zasady: łatwy do nauczenia, trudny do zostania mistrzem (easy to learn, hard to master). Dalsze szczegóły na temat nowego tytułu możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry. Poniżej możecie natomiast zobaczyć jak Speed Elixir prezentuje się na ,,żywo”.


Źródło: Speed Elixir – nowa gra wyścigowa
Autor: Derol

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000