Okazje dnia:

The Division: prowizorka lekiem na bugi?

 błędy w The Division

Aktualizacja Incursion (Najazd) w The Division spowodowała sporo błędów, które umożliwiają m.in. wykonanie misji pomijając sporą część zmagań z bossem, czy zadawanie potężnych obrażeń dzięki bugowi z bronią. Usterka pozwala podnieść statystyki broni, jeśli gracz korzysta z umiejętności zapewniającej bonus do obrażeń zaraz po korzystaniu z talentu.

Włączenie umiejętności i szybkie przełączenia na inny element uzbrojenia skutkuje zwiększeniem DPS do tego stopnia, że żaden boss nie stanowi problemu. Poniższe nagrania mają na celu jedynie zobrazowanie całej sytuacji, a nie zachęcanie do korzystania z błędów.

Nic więc dziwnego, że gracze nie byli zadowoleni z takiej sytuacji i domagali się napraw. Ubisoft poradził sobie z problemem w nieco prowizoryczny sposób. Studio zmieniło reguły walki z bossem, którego od tej pory pokonać można jedynie przy pomocy C4. Gracz musi więc znaleźć się w pobliżu przeciwnika. Nie pomoże tutaj strzelanie przez ściany, ani wykorzystanie błędu z DPS broni, gdyż nie działa on na C4.

Niewątpliwie jest to jakieś rozwiązanie, jednak pozostaje otwarta kwestia graczy, którzy do tego czasu zdążyli już wielokrotnie pokonać bossa z ostatniej aktualizacji przy pomocy nie do końca uczciwych metod. Deweloperzy zapewniają o dalszych pracach nad rozwiązaniem problemów The Division.


Źródło: błędy w The Division

Autor: Derol

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000