Okazje dnia:

The Elder Scrolls Online: boty stają się problemem?

Wygląda na to, że w The Elder Scrolls Online boty są znanym i lekceważonym problemem. Ostatnio jeden z graczy, opublikował nagranie (widoczne poniżej), na którym widać grupkę botów bezkarnie biegających po jednej z map TESO.

Pod wspomnianym wpisem w serwisie Reddit rozgorzała przy tej okazji dyskusja na temat polityki ZeniMax wobec nieuczciwych graczy.

[Media] Bots in Karthdar, Grahtwood from r/elderscrollsonline

Okazuje się bowiem, że pomimo wielokrotnych zgłoszeń, brak jest zdecydowanej reakcji i kar dla takich osób. Boty są zauważalne zarówno w regionie NA i EU, jak również w wersjach konsolowych. Przeważają zaś opinie, że ZOS wie o sprawie ale właściwie ignoruje zgłoszenia tego typu.

  • Holy crap I have a video exactly like this of bots. I notified ZOS and they sent me a bot message, brushing it off. – sontse07

  • Reporting so many characters gets to be way more effort than its worth, especially disheartening when you go back to rivenspire 4 days later and they’re still there – LinguisticallyInept

Przyznam szczerze, że do tej pory nie miałem okazji napotkać jeszcze bota w TESO. Według komentarzy często można natknąć się na nie m.in. w Grahtwood, czy też Shadowfen. A jakie są Wasze doświadczenia? Zdarzyło się Wam trafić na jakieś boty?


Źródło: The Elder Scrolls Online: boty stają się problemem?
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
403102