Okazje dnia:

The Forest: Otrzymał dużą aktualizację

the forestOstatnimi czasy gier z gatunku survival przybywa z każdym dniem, dlatego też niektórzy mogli zapomnieć o The Forest. Tymczasem gra ta działa, rozwija się i właśnie dostała dużą aktualizację.

Patch wprowadza do gry wiele nowych elementów w tym poprawione SI. Prawdopodobnie najważniejszą nowością są bramy obronne. Od teraz gracze mogą wstawiać bramy w murach otaczających ich osady.

Wrogowie otrzymają zdolność unikania ciosów,kucając i odskakując na boki. Wraz z aktualizacją rekiny mogą zostać zabite, ale stały się też bardziej śmiercionośne i mogą pływać na różnych głębokościach. Dodano system śledzenia wrogów w jaskiniach przez co nie będą się automatycznie respawnować.

W trybie multiplayer, gracze mogą teraz dzielić się przedmiotami z wszystkimi, poprzednio była możliwość wymiany tylko z hostem gry. Wyeliminowano również problemy z duplikowanie przedmiotów.  Wcześniej wymuszano na graczu losowe sadzenie nasion w ogrodzie, aktualnie mogą wybierać nasiona sami.

Chociaż na pierwszy rzut oka zmiany wyglądają na trywialne, oddanym graczom The Forest na pewno ułatwią życie. Osobom pierwszy raz słyszącym o The Forest polecam powyższy trailer. Pełną listę zmian znajdziecie  tutaj.


Źródło: Forum Steam

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000