Okazje dnia:

Titanfall: Assault – Mobilny RTS na bazie popularnego shootera!

Titanfall Assault premieraNie pierwszy i za pewne nie ostatni raz uniwersum Titanfall-a pojawia się na urządzeniach mobilnych. Tym razem jako pełnoprawny RTS z podtytułem Assault. Premiera miała miejsce wczoraj (11.08) na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gra jest w pełni darmowa!

“Titanfall: Assault to połączenie płynnej akcji z pierwowzoru oraz klasycznej rozgrywki RTS, nadające zupełnie nowy ekscytujący kierunek, powiedział współzałożyciel studia Particle City -Larry Pacey. Dzięki niekończącemu się, międzyplanetarnemu konfliktowi i licznym bitwom Mechów o władzę nad wszechświatem, świat Titanfall ma wszystkie elementy pozwalające na stworzenie gry z gatunku strategii w czasie rzeczywistym, które uwielbiamy.”

Gracze wcielą się w rolę dowódcy, stworzą swój oddział pilotów – Tytanów i przy pomocy kart dostosują go pod kątem własnego stylu gry. Wszelkie zmiany i ulepszenia plutonu, a także zarządzanie gildią odbywa się z własnego Hangaru. Dodatkowo możemy kolekcjonować osiągnięcia, udostępniać powtórki walk oraz rozgrywać bitwy w gronie znajomych.


Źródło: Oficjalna strona

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000