Okazje dnia:

Tree of Savior: Otwarte beta testy 14 marca?

tos2

Wygląda na to, że ekipa odpowiedzialna za Tree of Savior przez przypadek ujawniła ogłoszenie o dacie startu otwartych beta testów zachodniej wersji gry. Według zamieszczonego wpisu na oficjalnej stronie, miałyby się one rozpocząć już 14 marca! Wpis został jednakże szybko usunięty, ale na szczęście jednemu z fanów udało się zrobić screenshot.

Tree of Savior otwarte beta testy

Dalsza część ogłoszenia sugeruje także, że klient gry byłby dostępny poprzez Steam już 7 marca, choć jak do tej pory nic takiego się nie stało. Niemniej wersja rozpoczęcia otwartych beta testów jeszcze w tym miesiącu, pomimo że pozostaje w kategorii plotek, wydaje się być całkiem prawdopodobna.

Tree of Savior został stworzony jako duchowy spadkobierca Ragnarok Online. Produkcja cechuje się widokiem izometrycznym oraz mocno zręcznościowym modelem walki, który momentami przypomina gatunek hack and slash. Na uwagę zasługuje również rozwój postaci, gdzie gracz może wybrać spośród osiemdziesięciu klas, oprócz tych, które dostępne są na samym początku zabawy przy tworzeniu naszego bohatera. Więcej informacji na temat gry możecie znaleźć w artykule, dotyczącym pierwszych wrażeń z ToS.


Źródło: 2p.com Tree of Savior otwarte beta testy
Autor: Derol