Okazje dnia:

The Secret World Legend: Gra otrzyma przebudowany model walki.

walka tsw

Już niedługo wielka premiera nowej wersji The Secret World, która ma funkcjonować na „prawdziwie” darmowym modelu płatności. Wraz z tą modyfikacją, twórcy przebudowują system progresji, podróże, efekty wizualne, a przede wszystkim czekają na nas wielkie zmiany w systemie walki.

Jednak co takiego się zmieni? Walka ma być jeszcze bardziej wymagająca i każda z dziewięciu broni, otrzyma swoją unikalną mechanikę. Najlepiej będzie po prostu obejrzeć film, na którym przedstawiciel firmy Funcom, to wszystko wyjaśnia:

Na koniec przypomnijmy sobie jeszcze, co takiego przyniesie nam całkowity, darmowy system F2P:

Ogólnie gra ma być w pełni darmowa, a tym samym oferować ponad 100 godzinny kontent fabularny. Wszystkie misje, klasy postaci, przyszłe aktualizacje mają być darmowe. Na duży plus zasługuje również gospodarka gry, która będzie funkcjonować obok dwóch walut: Marks of Favor oraz Aurum. Za tą pierwszą będziemy mogli kupować wiele  przedmiotów, między innymi kosmetykę, bronie i ulepszenia eliksirów. Ów waluta ma być zdobywana za codzienne wyzwania, handel itd.

Za to walutę Aurum będziemy mogli zdobyć poprzez wymianę Favorów oraz za prawdziwe pieniądze. Jednak jedyne rzeczy, które za nią kupimy to kostiumy, boostery, wierzchowce itp. Czyli nic co wpłynie w jakiś większy sposób na rozgrywkę. To wszystko obrazuje, że nowy The Secret World Legends ma być czymś „pięknym”. Ja już czekam na 26 Czerwca, aby przekonać się czy wszystko będzie tak, jak jest napisane. A wy zagracie?


Źródło: Informacja prasowa – Funcom

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000