Okazje dnia:

Warframe: nowy dodatek „Fortuna” z licznymi nowościami!

Pozytywne zaskoczenie czekało na fanów Warframe podczas Tennoconu. Panowie z  Digital Extremes przygotowali sporo informacji i nowości dotyczących ich dzieła. Jesień tego roku będzie należeć do dodatku zatytułowanego Fortuna, który zaserwuje sporo otwartego świata oraz wiele, wiele więcej smaczków dla wszystkich graczy.

Główne nowości Warframe Fortuna:

  • The Orb Vallis – nowy otwarty świat  wypełniony florą morską, gigantycznymi grzybami, obcymi formacjami skalnymi, rzadkimi stworzeniami, majestatycznymi skupiskami  toksycznych chmur i wieloma innymi. Smaczkiem jest fakt, że lokacja jest kilkakrotnie większa niż równiny na Ziemi
  • Nowe doświadczenia bojowe – Korpus, kierowany przez obsesyjnego Nef Anyo, przynosi nowe technologie i wojowników. Wraz z nowymi wariantami wojsk lądowych Corpus, pojawiają się mechaniczne pająki o różnych kształtach i rozmiarach rzucające wyzwanie graczom, przy eksploracji The Orb Vallis.
  • Hoverboard – do naszej dyspozycji zostanie oddana latającą deskorolka, którą będziemy mogli tuningować, personalizować i nawet wykonywać na niej proste tricki.
  • Conservation Movement – zmień nastawienie ze szczęśliwego najemnika na przyjaznego zbawiciela. Dziwne, cudowne zwierzęta z Vallis wymierają. Odkryj nowy świat Fortuny i zastosuj nowe umiejętności, aby śledzić, wabić i uchwycić je w celu przeniesienia. Wszystko w imię ocalenia fauny tej planety od wyginięcia.
  • Muzyka – kompozytor Keith Power oraz zespół dźwiękowy z DE zaprojektowali niesamowitą technologię dziwacznych efektów i złowieszczą muzykę, która jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowość nowego miejsca.
  • Codename: Railjack – w mniejszym rozszerzeniu będziemy mogli z kolei wybrać się w grupach 4-osobowych w kosmos. Ciekawostką jest fakt że każdy będzie miał inne zadanie na statku(jeden gracz zajmuje się celowaniem, inny tarczami i naprawami itd). W trakcie kosmicznych walk ma nawet dochodzić do abordaży.

W tym roku gra wejdzie również na  Nintendo Switch, ale nie podano jeszcze konkretnej daty premiery.


Źródło: dodatek Warframe – Fortuna
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
920000