Okazje dnia:

World of Warcraft: Tomb of Sargeras i inne nowości w najnowszym patchu

Tomb of Sargeras

Niedawno na serwery World of Warcraft trafiła najnowsza aktualizacji zawartości 7.2.5 wprowadzając wiele większych lub mniejszych nowości. Wśród nich znajdziecie Black Temple Timewalking, nowe zadania w których rozwikłacie tajemnicę śmierci smoczycy Chroni (chromie), czy też rajd Grobowiec Sargerasa.

 Szczegółowe informacje znajdziecie w anglojęzycznym poradniku wideo z serii Patch Survival Guide.

 

 • Doświadczcie wielu śmierci Chroni (i ocalcie jej życie!) – spiżowa smoczyca Chronia (Chromie) została zamordowana! Na szczęście panuje nad mocami czasu, zatem taki stan rzeczy nie może się utrzymać na długo. Pomóżcie Chroni rozwikłać zagadkę jej śmierci i poznać tożsamość mordercy, a przede wszystkim – wyrwać się z nieprzyjemnej pętli czasu. Wszystko to przeżyjecie dzięki podczas pełnej zwrotów akcji misji.

 • Powróćcie do Czarnej Świątyni dzięki Podróży w czasie (Timewalking raid: The Black Temple) – Zbierzcie przyjaciół i członków gildii, aby przeżyć raz jeszcze punkt zwrotny w historii walki z Płonącym Legionem w pierwszym rajdzie w systemie Podróży w czasie: Czarna Świątynia! Zdobądźcie klasyczne łupy dostosowane do aktualnego poziomu gry i wzbogaćcie arsenał swoich łowców demonów o Bojowe Glewie Azzinotha. Podróż w czasie do Czarnej Świątyni będzie dostępna za każdym razem, gdy aktywna będzie Podróż w czasie do dodatku Burning Crusade. *Wyzwanie to nie jest przeznaczone dla osób o słabych nerwach i wymaga wstępnie utworzonej grupy graczy.

 • Nowe wydarzenia i miniświęta w grze

  • Wyzwanie Stylu (Trial of Style) – Zbierzcie przyjaciół, aby oceniać i poddawać się ocenie w tym bajecznym konkursie transmogryfikacji.
  • Impreza taneczna w domu aukcyjnym (Auction House Dance Party) – Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! W domu aukcyjnym w jednym z najważniejszych miast waszej frakcji zaczną niebawem rozbrzmiewać dźwięki muzyki.
  • Festiwal Lunozwierzów (Moonkin Festival) – Odwiedźcie Gaj Luny i zaprzyjaźnijcie się z pisklęciem lunozwierza.
 • Miłośnicy walk zwierzaków! – Pokonaliście przeciwności w Zawodzących Pieczarach (Wailing Caverns), a teraz przygotujcie się na podjęcie wyzwania w nowych podziemiach walk zwierzaków – Kopalni Śmierci (Deadmines)!

 • Festyn Lunomroku (Darkmoon Faire) – Wasza ulubiona deathmetalowa kapela – Blight Boar – zagra tylko dla was! A przy okazji będziecie się mogli zmierzyć z Rycerzem Metalowcem (Death Metal Knight) we własnej osobie!

 • Już wkrótce (20 czerwca) położycie kres demonicznej inwazji w rajdzie Grobowiec Sargerasa (Tomb of Sargeras Raid) – Przez wiele miesięcy wzmacnialiście swoje Artefakty, budowaliście potęgę Siedziby Klasowej (Class Order) i odpieraliście siły wroga na Strzaskanym Wybrzeżu (Broken Shore). Czas zgłębić czeluści Grobowca Sargerasa – rajdu z dziewięcioma bossami – i stanąć oko w oko z Kil’jaedenem, Zwodzicielem. Czas położyć kres inwazji Płonącego Legionu na Azeroth!

   


Źródło: WoW Tomb of Sargeras

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000