Okazje dnia:

World of Warcraft: Battle for Azeroth i system PVP

World of Warcraft przeżyje drugą młodość i wróci do korzeni, gdyż Battle for Azeroth wniesie sporo świeżości i innowacji do systemu PVP. Panowie z Zamieci skupili się by konflikt między Hordą a Sojuszem był odczuwalny przez graczy na każdym kroku. Co w takim razie na nas czeka?

War Mode – tryb, który burzy wszystkie ograniczenia serwerowe i pozwala dołączyć do World PVP  na każdej lokacji (oprócz bezpiecznych miast itd). Jak to się ma w praktyce? Po zdobyciu 20 poziomu w głównym mieście danej strony konfliktu ( Stormwind lub Orgrimmar) będziemy mogli aktywować w panelu talentów tryb War Mode. Dzięki technologi „realm sharding” będziemy mogli przemierzać świat wraz z innymi graczami, którzy zaznaczyli tą opcję , niezależnie od serwera. Co to oznacza? Jak skomentował jeden ze streamerów ” bądź czujny gdy schylisz się po materiały do herbalismu” 😀

System Bounty Hunter – czyli po prostu poszukiwany żywy lub martwy. Gracz może stać się sławny poprzez zabijanie pewnej liczby graczy bez zgonu. Jeśli tego dokona, otrzyma status Assassin (Zabójca) i obrażenia oraz leczenie wzrosną o 15%. Wiadomym minusem jest fakt, że z tym tytułem na danej lokalizacji Zabójca stanie się obiektem nr 1 jeżeli chodzi o polowanie. Za pokonanie Zabójcy z przeciwnej frakcji czekają punkty Conquest oraz inne nagrody. W każdej lokacji Battle for Azeroth może być trzech (później być może więcej) Zabójców, dzięki czemu gracze lub grupy graczy mogą się zemścić.

Zrzuty powietrzne – przestrzeń powietrzną będą przemierzać latające maszyny.Ryk silnika będzie jasnym sygnałem,że w pobliżu dzieje się coś związanego z zrzutem. Gracze muszą wypatrywać zrzutu powietrznego ( w którym znajduje się sprzęt etc) i niejednokrotnie walczyć między sobą o znalezisko.

Brawler’s Guild – pojawią się nowe areny do pojedynków 1v1 – Boralus i Zuldazar. Po rozmowie z NPC ustawiamy się w kolejce do pojedynku gdzie zasady są proste. Przegrywasz – odpadasz. Wygrywasz – żyjesz i walczysz dalej. Po dotarciu do pewnych etapów otrzymamy osiągnięcia i tytuły.

O zmianach w systemie talentów PVP i Honoru możecie przeczytać tutaj. W ramach przypomnienia-premiera BfA będzie miała miejsce 14 sierpnia

 

World of Warcraft: systemowe wymagania Battle for Azeroth


World of Warcraft zmiany w PVP w Battle for Azeroth

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
900200