Okazje dnia:

Wydarzenia dnia – czwartek 27/10/2016

pdsd27

Sto lat! War Thunder już wkrótce świętować będzie swoje czwarte urodziny i zaprasza graczy do udziału w różnych zabawach i promocjach. Jeśli jednak nie jesteście fanami produkcji od studia Gaijin to nie macie się czym martwić – nie zabraknie też dobrych wiadomości dla graczy innych tytułów, ot np. Warface czeka nowa aktualizacja.

A po więcej wiadomości zapraszam do dalszej lektury – zaś po jej ukończeniu, za sprawą naszego kolegi o nicku Omega zastanowimy się „Co z tym MMO?”

  • ArcheAge – rozszerzenie Revelation już 10 grudnia

Do ArcheAge zmierza największe jak do tej pory rozszerzenie, zatytułowane Revelation. Przyniesie ono aż dwie nowe rasy: Krasnoludów i Warborn wraz z lokacjami startowymi. Ponadto gracze będą mieli okazję na przeżycie kolejnych przygód na nowych terenach oraz zmierzenia się z World Bossem.

Do gry trafią nowe serwery, które będą idealne dla osób chcących zacząć od nowa – aby zagrać wymagane będzie założenie nowego, osobnego konta. Zapewni to odświeżenie ekonomii i równe szanse dla wszystkich graczy. Nowości i zmiany znajdziecie na specjalnej stronie rozszerzenia, pod tym adresem.

  • Armored Warfare z nowym trybem Global Operations

Nowy tryb w Armored Warfare stanowi połączenie rozgrywki PvE i PvP i odbywa się na mapie Desert Crossing ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Drużyny toczące pojedynek pomiędzy sobą mogą zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo poprzez zdobywanie taktycznych bonusów na mapie. Bonusy zapewnią np. wsparcie bombowców B2, dronów zwiadowczych, czy umocnionych stanowisk wyposażonych w wieżyczkę z pociskami przeciwczołgowymi. Szczegóły aktualizacji znajdziecie tutaj.

  • Elite Dangerous: Horizons  z aktualizacją The Guardians

Elite Dangerous: Horizons powiększył się o kolejną porcję zawartości za sprawą rozszerzenia The Guardians. Znajdziecie w nim m.in. system transportu pasażerów, który związany jest z liniowcem Beluga – aby wyjść na przeciw oczekiwaniu gości, gracz na swoim statku będzie mógł zamontować różnego rodzaju kabiny.

Dodano również możliwość montażu wyrzutni myśliwców na jednostkach takich jak Anaconda, Beluga, Corvette, Cutter, Federal Gunship i Keelback. Gracz może wybrać spośród trzech jednostek: Condor, GU-97 i Taipan i wynająć dla nich pilotów. Z pełną listą nowości możecie zapoznać się w tym miejscu (jest co czytać).

 

  • World of Warcraft – Return to Karazhan dostępne!

Wczoraj na serwery World of Warcraft zawitała pierwsza duża aktualizacja w ramach dodatku Legion, zatytułowana Return to Karazhan. Wprowadza on ogrom zmian i nowości takie jak np.:

  • Tytułowa wieża Karazhan zamieniona została na 5 osoby dungeon, w którym śmiałkowie stoczą bitwę z ośmioma bossami na poziomie trudności Mythic. Dla osób lubiących dotychczasowy 10-osobowy raid dobra wiadomość jest taka, iż dalej będzie on możliwy do ukończenia.
  • Do gry dodany został nowy raid o nazwie Trial of Valor, gdzie czekać będzie trójka bossów: Odyn, Helya i Guarm.
  • Artifact Power został zwiększony w walkach PvP, dodatkowo bonusowe punkty honoru za pierwsze zwycięstwo otrzymamy teraz za wygranie aren 2vs2 i 3vs3 oraz Skirmishes i Rated Battlegrounds.

Pełną listę zmian możecie znaleźć w tym miejscu.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000