Okazje dnia:

Wydarzenia dnia – środa 26/10/2016

pdsd26

Kolejny dzień rozpoczynamy beta testami Gwinta od studia CD Projekt Red – niestety jeszcze niedostępnymi dla wszystkich chętnych.  Pozostając w temacie zamkniętych beta testów przygotowaliśmy dla Was prezentację klas postaci w MU Legend. Ponadto znajdziecie tutaj zwiastun najnowszej aktualizacji do Warframe oraz smutną dla niektórych graczy wiadomość o zaprzestaniu dalszych prac nad rozwojem Evolve. Po więcej zapraszam do lektury!

  • Black Desert – przebudzenie klasy Tamera i zapowiedź kar dla oszustów

Do Black Desert zawitała kolejna aktualizacja, której główną nowością jest przebudzenie klasy Tamera – otrzyma ona nową broń i umiejętności. Długi kij – Bo, pozwala na atakowanie pojedynczych celów jak i małych grup wrogów. Jak prezentuje się w akcji możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Studio Kakao Games zapowiedziało również kary dla osób, które wykorzystywały exploit pozwalający na zarobienie dużych sum złota. Błąd sprawiał, iż kopanie w piasku nie używało energii gracza jeśli ekwipunek był w całości zapełniony i pozostawione zostało miejsca na Hard lub Sharp. Jeśli jeden z tych przedmiotów pojawiał się jako drop skutkowało to zużyciem energii – i tylko wtedy. Spowodowało to, że co „zaradniejsi” gracze mogli w ten sposób zarabiać setki milionów złota dziennie, pozostają cały czas AFK.

  • Revelation Online – My.com rozdaje upominki w ramach rekompensaty

Jak informowaliśmy Was już wcześniej, zamknięte beta testy Revelation Online zostały nieco przesunięte w czasie i rozpoczną się dopiero w przyszłym tygodniu. Gracze, którzy zakupili founder packa przed 25 października mogą jednak liczyć na rekompensatę w postaci 9 dni premium (tyle ile wyniosło opóźnienie) – czas zostanie naliczony w chwili startu beta testów. Ponadto wszyscy gracze z dostępem do CBT 1 otrzymają również wejściówki na drugą turę beta testów. Szczegóły znajdziecie tutaj.

  • World of Warships – Halloween wypłynęło na szerokie wody

Wargaming z okazji tegorocznego Helloween wprowadził specjalny, straszny tryb do World of Warships. Gracze będą musieli eskortować w nim duży statek towarowy jednocześnie walcząc z wrogimi okrętami, których celem będzie zniszczenie Was wraz z Waszym drogocennym ładunkiem. Nie obejdzie się również bez nawigowania pośród fortów (które lepiej zniszczyć), zaś za sterami wrogich jednostek zasiądą… zombie. Straszne okręty będą nawiedzać morza i oceany od 27 października do 10 listopada.

Przez cały czas dostępności strasznego trybu będziecie mogli wykonać 3 zadania (każde z nich raz na bitwę):

  • Za zadanie 10 000 uszkodzeń otrzymacie 300 PD oraz 30 000 kredytów.
  • Za zadanie 100 000 uszkodzeń otrzymacie 1000 PD oraz 100 000 kredytów.
  • Za pokonanie dwóch Zikasa otrzymacie 700 PD oraz 70 000 kredytów.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000