Okazje dnia:

Zamknięcie Carbine i smutny koniec WildStar

Zamknięcie Wildstar

Studio Carbine ogłosiło zamknięcie swojej działalności, a co za tym idzie również ich gry MMORPG – WildStar. Z pewnością nie jest to zaskakująca dla wielu osób wiadomość, nie mniej wciąż smutna.

Today, we are closing Carbine Studios and will begin the process of winding WildStar down to ultimately shutter the game(…)

Gra WildStar miała spory potencjał, aby stać się całkiem popularnym tytułem. Zainteresowanie graczy było wielkie, niestety zabrakło… chyba wszystkiego po trochu. W ostatnim czasie brakowało przede wszystkim nowości, które mogłyby przyciągnąć fanów na nowo. Dlatego też pozostała ekipa deweloperska skupi się na wygaszaniu tytułu. Gracze, którzy dokonali zakupów po 1 lipca tego roku mogą liczyć na zwrot pieniędzy.

Studio Carbine zostało utworzone w 2005 roku przez byłych członków zespołu World of Warcraft. Firma została zakupiona dwa lata później przez NCSoft, a w roku 2011 ogłoszono prace nad WildStar, który został wydany w czerwcu 2014 w modelu P2P. Gra w takim stanie funkcjonowała na rynku przez rok, kiedy to zdecydowano się o zmianie modelu biznesowego na F2P.


Źródło: Zamknięcie Wildstar i studia Carbine
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1500051