Okazje dnia:

The Elder Srolls Online: najnowszy zwiastun Morrowind

Zwiastun Morrowind

Zapowiedziane na czerwiec  rozszerzenie do The Elder Scrolls Online o nazwie Morrowind zbliża się wielkimi krokami. W tym czasie twórcy chcą przybliżyć nam jego zawartość publikując kolejne informacje oraz materiały wideo. W najnowszym dzienniku możemy bliżej zapoznać się z fauną oraz florą krainy Vvardenfell, która będzie charakterystyczna dla tego wulkanicznego regionu zaś wiele z gatunków nie uświadczymy nigdzie indziej.

Spotkamy tutaj olbrzymie grzyby, które doskonale rozwijają się na żyznym podłożu, a także  sporo zwierząt, niekoniecznie przyjaźnie do nas nastawionych. Pełny opis wraz z grafikami znajdziecie w tym miejscu.

Opublikowano też nowy zwiastun, wprowadzający w historię gry rozgrywającą się na wiele lat przed The Elder Scrolls III: Morrowind. Do graczy będzie należeć powstrzymanie wielkiego kataklizmu, odkrycie mocy bóstwa Viveca oraz ocalenie całego Vvardenfell. Zwiastun Powrót do Morrowind obejrzeć poniżej; zobaczycie na nim pamiętne Seyda Neen, czy jakże znajome budynki Vivec City  – będzie się działo.


Źródło: Zwiastun Morrowind w ESO