Okazje dnia:

MU Legend: Poradnik szybkiego levelowania

MU Legend poradnikJuż niecały tydzień dzieli nas od otwartych beta testów MU Legend. Warto więc już teraz zainteresować się tematem i przygotować do wyścigu zbrojeń! Starzy wyjadacze nie znajdą tutaj nic odkrywczego, ale początkujący powinni wziąć sobie do serca te kilka wskazówek szybkiego levelowania, jeśli chcą się liczyć na kontynencie MU!

Maraton questowy

To raczej oczywiste, ale robienie kolejnych questów jest najszybszą metodą zdobywania doświadczenia, a dodatkowo opanujemy podstawowe mechaniki i zasady gry. Najlepszą opcja jest wzięcie wszystkich dostępnych zadań, wykonanie ich i powrót do NPC.

Osoby mające doświadczenie z grami MMO nie powinny mieć z tym problemu. Warto też pomyśleć o stworzeniu grupy z innymi graczami. Przyspieszy to znacznie wykonywanie zadań i unikniemy sytuacji, w której ktoś sprzątnął nam przed nosa wymaganego mobka.

Nisko poziomowe szczeliny (Rift)

Jeśli już zdecydujesz się na robienie szczelin (Rift), upewnij się, że robisz je w trybie easy. Nie ma większego sensu robić ich w na wyższym poziomie trudności jeśli chodzi tylko o szybkie wbijanie leveli.

Mówiąc w skrócie, ilość zdobywanego doświadczenia na wyższych poziomach trudności jest nie adekwatna do ryzyka śmierci. Kiedy skończymy levelować naszą postać będziemy mogli skupić się na podnoszeniu poprzeczki.

Punkty duszy (Soul Points)

Dodając punkty duszy w zdobywane doświadczenie, możemy solidnie zwiększyć szansę na zdobycie wyższego poziomu (0.40% za każdy punkt = 25% max). Warto też posiadać własnego peta, gdyż daje on nam dodatkowe 10% do EXP. Pierwszego będziemy mieli okazję zdobyć w okolicach 10 levelu, wykonując zadania z głównej ścieżki fabularnej. Dodatkowo nasz zwierzak będzie nas wspierał w walce.

Zakup paczek premium (Frontier Pack)

Ostatnia i nieco kontrowersyjna opcja na szybsze levelowanie postaci – zakup paczek premium. Paczki w swoim zestawie posiadają solidnego boosta do zdobywanego expa. Wiąże się to z inwestycją realnych $$.

Temat dość delikatny bo z jednej strony rozwiązanie to jest w wielu innych MMO (np. Guild Wars2), ale nikt nas nie zmusza do zakupu i nie ogranicza to w żaden sposób graczy nie płacących. Z drugiej strony w sieci znajdziemy mnóstwo ofert od osób, które za „niewielką” opłatą wspomogą nasz rozwój postaci. Na jedno wychodzi…


Pozostałe poradniki MU Legend:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
920015