Okazje dnia:

Paladins: Lian Poradnik

Paladins Lian PoradnikW tym poradniku do gry Paladins chciałbym omówić mój styl gry Lian jako, że gram pod Łaskę ale niektórym ten styl gry może nie odpowiadać opiszę też inne buildy pod resztę kart legendarnych.

Umiejętności:

  • PPM – Karabin Rodowy zadaje – 400 pkt obrażeń co 0.45s
  • LPM – Męstwo – obszarowy atak który zadaję 400 pkt obrażeń celom przed Lian
  • – Obecność – po 0.5 sek ładowania zadaję 800 pkt obrażeń
  • F – Łaska – szybki dash przy którym oddajemy strzał w najbliższego przeciwnika
  • E -Oświecenie – Nasze ultimate ładuję się przez 1 sek po czym zadajemy 1600 obrażeń a gdy zabijemy przeciwnika z E przywracamy sobie 50 % naładowania Ulta

To opis umiejętności mamy już za sobą teraz czas na poradnik właściwy ;D Ja gram Lian z kartami pod Łaskę która zapewnia nam dobrą mobilność , leczenie po zastosowaniu dobrych kart i łatwę harrasowanie wrogów po jej użyciu.

Talia ” Mamo patrz! Nie muszę celować !”


Dzięki tej legendarce zadajemy z naszego F obrażenia wszytkim przeciwnikom przed nami i mamy skrócony czas odnowienia Łaski o 1 s. Przypominam ,że ta umiejętność działa jak auto-aim to jest po jej użyciu trafiami przeciwnika ( a z tą legendarką wszystkich ) przed nami ze 100 % precyzją. Teraz trzeba jeszcze do niej dobrać odpowiedni deck.

Najważniejsza nasza karta – Krew z krwi na 4 poziomie która daję nam 200 zdrowia po użyciu Łaski. Niby nic wielkiego ale z redukcją czasu odnowienia z Chronosa ( przedmiot z gry który staramy się kupić na maks lvl jak najszybciej ) daję nam ładny sustain i nieraz uratuję nam tyłek (kto by nie chciał ratować TAKIEGO tyłeczka), pamiętajcie 200 więcej ratuję życie ^^

Jak grać Lian by wygrać? Nasza arystokrakta ma mało zdrowia ( co zwiększamy o 200 z kart) więc staramy się trzymać na średnim dystanie ( nasza broń posiada spadek obrażeń na dużych odległościach )i obijać przeciwników z ataków ,F i PPM jako ,że te dwie umiejętności zadają obrażenia wielu celom musimy się spodziewać focusu na nas gdy już do tego dojdzie oddalamy się od wrogów naszą Łaską ( tej umiejętności można używać we wszystkich kierunkach nie tylko do przodu więc wciśkamy S i zamiast doskoku mamy odskok ;D ) i walimy w przeciwnika z naszego Q i PPM .

Należy też dobrze wyczuć moment żeby użyć naszej umiejętności specjalnej ponieważ jeśli zabija ona cel zostanie nam zwrócone cześć % ładowania a 1600 dmg piechotą ( no z takimi nogami jak ma Lian to akurat by mogło ^^ ) nie chodzi.

Inna możliwość pod tą talie

” Mamo jednak muszę celować ale z amunicją już nie mam problemów”

Do tego buildu możemy też dobrać inną legendarkę czyli Precyzję Generuję ona 8 sztuk amunicji po użyci Łaski co jeśli szybko potrzebujemy trochę pocisków może się przydać ale i tak Skwapliwość daję nam więcej możliwości .

Talia „Mamo patrz ^jestę snajperę^ „


No i jest nasza Eminencja . Ta karta zwiększa nasze obrażenia od Obecności oraz skraca jej czas odnowienia. Jednak jest mały haczyk 50 % więcej obrażeń z 800 brzmi nieźle? Zapomnijcie . Dodatkowe obrażenia zwiększają się wraz z odległością od celu co przy braku smugi pocisku z Obecności i ADHD przeciwnika sprawia trudności . Żeby wycisnąć te 50 %obrażeń więcej musimy być sporo oddaleni od wroga a niestety spadek obrażeń z naszego ataku podstawowego jest znaczący wraz z odległością więc ta karta jest bardzo sytuacyjna lecz jeśli we wrogiej drużynie są postacie bez żadnego dasha takie jak Torvald czy Inara możemy z Obecności natłuc ładny demejdż.


Co my ty mamy w kartach? Skrócenie czasu odnowienia umiejętności pod naszą legendarkę, jest? Jest. 40 % reset CD po zabójstwie i eliminacji, jest? Jest. Lekki boost zdrowia, zwiększenie (minimalne ale zawsze coś) zasięgu dasha i ujawnienie wroga po trafieniu z Męstwa, jest? Jest. Więc korzystajcie z Q i zaspamujcie wrogów z bezpiecznej odległości niech się zastanawiają czego zgineli ;D

Dobra trochę się rozpisałem pora już kończyć ten poradnik ale na koniec najważniejsza sprawa – czy warto brać Lian na rankedy lub jeśli tam nie gramy to na normale? Odpowiedź jest prosta warto – Ta postać robiona pod łaskę jest prosta w prowadzeniu dzięki auto celowaniu i regeneracji hapsa Zadaję dużo obszarowych obrażeń jest mobilna no i ludzie kto by nie chciał grać taką babką ;D


Autor: Boberkobryn

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
710000