Okazje dnia:

Warframe: Syndykaty w krótkim poradniku

syndykaty warframe

Syndykaty są oddzielonymi organizacjami występującymi w naszym systemie. Oddzielone frakcje mają odmienne plany, co do działania całego systemu, co przenosi się na konflikty między nimi. Ogólnie syndykaty odblokowujemy po wbiciu 3 poziomu mistrzostwa, jednak da się odblokować je wcześniej po inicjacji na przekaźniku. Naturalnie przed 3 rangą można dołączyć wyłącznie do Konklawe (walki PvP).

Każdy odłam występujący w grze oferuje nam przeróżne misje, alarmy oraz unikalne nagrody. Między innymi są to syandany, bronie, mody oraz regalia. Głównym założeniem każdego syndykatu jest robienie misji w celu zbierania dla niego reputacji. Dzięki temu zyskujemy coraz to większe doświadczenie i możemy wchodzić na wyższe poziomy członkostwa, by móc czerpać coraz to lepsze nagrody.

Obecnie w grze występuje osiem frakcji. Sześć z nich ma różne stosunki między sobą, a zaliczają się do nich: Stalowy Meridian, Arbiterzy Hexis, Cefalon Suda, Sekwencja Perrin, Czerwony Woal oraz Nowa Loka. Dwa pozostałe Konklawe oraz Cephalon Simaris są wobec wszystkich obojętne i żyją tylko dla siebie.

W tym momencie skupmy się jednak na 6 głównych syndykatach. Wśród graczy został zachowany podział na lewą oraz prawą stronę. Z tego względu, że 3 frakcje wspierają się w większym, bądź mniejszym stopniu. Tak więc możemy rozwijać i zdobywać nagrody ze wszystkich trzech odłamów. Dlatego nie jest polecane branie Syndykatów z lewej i prawej strony, właśnie ze względu na konflikt.

Patrząc na pozostałe dwa, dostrzeżemy frakcję odpowiedzialną za walki PvP między innymi graczami oraz poznawanie świata gry.

Samo zdobywanie reputacji jest dosyć proste i możemy to robić na kilka sposobów:

  • Poprzez wykonywanie misji, które są resetowane codziennie.
  • Na misjach syndykatowych występują medaliony, które możemy później wymienić na reputację w pokoju naszego syndykatu (na przekaźnikach). Każda frakcja posiada swoje unikalne „znajdźki”, których jest kilka rodzai.
  • Zwykłe misje poprzez założenie odpowiedniego wzoru.

Załóżmy więc, że każdy z nas ma już swój syndykat. Jak już wspomniałem wcześniej, pniemy się w nich na coraz to wyższe poziomy członkostwa. Tak więc, żeby osiągać coraz to wyższe poziomy, musimy zapełniać nasz pasek reputacją, aż osiągnie wymaganą ilość. W momencie, kiedy posiadamy już zapełniony pasek reputacji, musimy przekazać „darowiznę” w postaci kredytów i wymaganej rzadkiej rzeczy.

warframe syndykaty

Jeśli to wszystko posiadamy, po prostu klikamy poświęć i w nagrodę za awans wybieramy sobie drobną rzecz. W międzyczasie za zebraną reputację można oczywiście wyciągać sobie nagrody. Natomiast polecam starać się wymaksować nasz syndykat i wtedy brać co tylko chcemy.

Tutaj warto dodać, że każda broń syndykatowa posiada unikalną „umiejętność”. Jest to między innymi wybuch, odnowienie energii bądź skanowanie wroga. Również wszystkimi modami syndykatowymi, jak i broniami można handlować. Bronie główne, jak i białe wymagają 12MR, a boczne 6MR. Żeby móc je sprzedawać, muszą mieć 0 poziom.


Syndykaty Warframe

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
300002