Puchar Stanleya 2022: Gol Andrze Pallet przeciwko lawinie utrzymuje piorun przy życiu

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Tampa Bay Lightning przetrwało, by zagrać kolejny dzień Z wygraną w grze 5 3-2 przeciwko lawinie Colorado.

Ontrage Balt strzelił bramkę 6:22. Strzał Ballet przeleciał nad siatką za rękawicę złotnika lawinowego Darcy’ego Cumbera. Błyskawica słusznie minęła Kolorado. Tampa Bay nie trwa dalej Cała gra wysyła teraz serię na Wschodnie Wybrzeże.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Andrew Ballad z Tampa Bay Lightning świętował bramkę w trzecim meczu finału NHL Stanley Cup 2022 przeciwko Colorado Avalanche 24 czerwca 2022 roku na stadionie Denver Ball Stadium w Denver.
(Bruce Bennett / Getty Images)

To jedenasty gol Palata w serii.

Tampa Bay dostała świetną grę od Goldilocks Vasilevsky. Zatrzymał 36 strzałów i jakoś dał radę Wysoka moc Kolorado Przestępczość w Zatoce przez większość gry. Dwa gole, na które pozwolił, to Valerie Nichushkin w drugiej tercji i Gale McCarthy w trzeciej tercji.

John Cooper z Lightning nie zgadza się z celem gry 4 w godzinach nadliczbowych: „Zobaczysz, co mówię”

W trzecim okresie strzał McCarthy’ego trafia w Wasilewskiego, a piorun uderza w Erica Chernaka i spada do stóp Wasilewskiego. Celem w tym okresie było wyrównanie gry.

Podczas trzeciego etapu finału NHL Stanley Cup 2022 finału NHL Stanley Cup 2022 w Denver, Kolorado, 24 czerwca 2022 r., Colerado Avalanche's Gale Maker świętuje zdobycie gola z graczami Drużyny 8.

Podczas trzeciego etapu finału NHL Stanley Cup 2022 finału NHL Stanley Cup 2022 w Denver, Kolorado, 24 czerwca 2022 r., Colerado Avalanche’s Gale Maker świętuje zdobycie gola z graczami Drużyny 8.
(Jak Harry / Getty Images)

Valerie Nichushkin (13), prawica skrzydłowa Colorado Avalanche, świętuje 24 czerwca 2022 roku, po strzeleniu swojego drugiego gola podczas finału 5 Pucharu Stanleya pomiędzy Tampa Bay Lightning i Colorado Avalanche na Drodze Mlecznej w Denver w Kolorado.

(Dustin Bradford / Icon Sportswire przez Getty Images)

Ale gol Baltina dał dodatkową nadzieję piorunowi.

READ  Brian Gutkunst: Byłoby miło odbyć te rozmowy z Aaronem Rodgersem

John Rutta jako pierwszy umieścił na szachownicy piorun, który uderzył w pierwszej tercji. W drugiej rundzie Nikita Kucherov strzelił gola w walce o władzę, dzięki czemu Tampa Bay 2-1.

Obrońca Tampa Bay Lightning John Rutta (44) świętuje z praworęcznym Coreyem Perrym (10) po strzeleniu swojego pierwszego gola w okresie w Finale 5 Pucharu Stanleya pomiędzy Tampa Bay Lightning i Colorado Avalanche w Ballroom w Denver w Kolorado 24 czerwca.  , 2022.

Obrońca Tampa Bay Lightning John Rutta (44) świętuje z praworęcznym Coreyem Perrym (10) po strzeleniu swojego pierwszego gola w okresie w Finale 5 Pucharu Stanleya pomiędzy Tampa Bay Lightning i Colorado Avalanche w Ballroom w Denver w Kolorado 24 czerwca. , 2022.

Kolorado może zakończyć serię wygraną. Drużyna obecnie prowadzi 3-2 w serii przeciwko Lightning i może wygrać pierwsze mistrzostwo Pucharu Stanleya od 2001 roku, jeśli wygra w niedzielę.