Okazje dnia:

Quest log

 • Quest log

  • komunikacja w grach

   Quest log: Komunikacja w grach sieciowych, czyli jak rozmawiać

   By Xzerh
   Komunikacja jest nieodłączną częścią każdej gry sieciowej. Wokół niej obraca współpraca między graczami, handel i wiele więcej innych funkcji. Możliwości, które dzięki niej otrzymujemy, są wręcz olbrzymie, a to wszystko zależy tylko od chęci i rodzaju nawiązywania kontaktu. Read More »
  • Quest log: Jak kolekcjonujecie gry?

   By zel
   Read More »
  • Quest log: Świat MMO oczami NPC

   By Xzerh
   Podczas zagrywania się w różne gry, czasami zdarzało mi się poddać krótkiej refleksji na temat tego, jak wygląda życie postaci niezależnej. W wielu grach ich rola skupia się głównie na staniu w miejscu i rzucaniu każdemu graczowi tej samej misji. Odstawmy na chwilę komentarz „to tylko gra…” i postawmy się Read More »
  • Quest log: Tibia kiedyś i dziś

   By zel
   Tibia mimo prawie dwudziestu lat (20 urodziny w styczniu) na rynku nadal cieszy się sporą popularnością wśród fanów gatunku MMORPG. Jak zmieniła się na przestrzeni tych lat i czy zmiany te wyszły grze na dobre? Temat zgłębił okos90 i podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. Read More »
  • Quest log: Koniec ery MMORPG?

   By zel
   Kolejny z cyklu „Quest log” artykuł, w którym poruszamy gryzące nas – graczy tematy. W pełni stronnicza i niesubiektywna ocena rzeczywistości. Garść przemyśleń i jeszcze więcej biadolenia, na które gorąco zapraszam! Read More »
  • Quest log: Co z tym MMO?

   By Omega
   Często przemieszczając się w sieci widzę powtarzające się teksty, opinie jakoby te stare, wręcz kultowe gry MMO były tymi idealnymi. Ale czy to na pewno prawda, a może jednak to tylko nasze wspomnienia i sentyment do tego co było? Read More »