Okazje dnia:

TOP5: Najpopularniejsze polskie gry online

Polskie gry online

Wbrew pozorom Polacy na arenie gier MMO mają się czym pochwalić. Nie są to może tytuły wysoko budżetowe, ale cieszące się sporymi i dobrze zorganizowanymi społecznościami graczy, czego nie jedna superprodukcja nigdy nie osiągnęła i w konsekwencji zniknęła z rynku. Zapraszamy do przeglądu TOP5 najpopularniejszych polskich gier MMO!

The Pride of Taern (link)

The Pride of Taern to polska gra MMORPG, która łączy w sobie cechy klasycznych, izometrycznych RPG-ów z dynamicznym turowym systemem walki i nieliniową fabułą. Przemierzając świat gry natkniemy się na wiele wyzwań oraz wyborów, które mają mieć wpływ na rozgrywkę. Taern może pochwalić się ponad 30 tysięczną społecznością, która od wielu lat tworzy wspaniały klimat i co roku organizuje największy w Polsce zlot fanów The Pride of Taern!

Margonem (link)

Margonem to gra MMORPG 2D stworzona w 2006 roku przez grupę studentów Politechniki Śląskie. Obecnie gra ma ok. 300 tysięcy graczy. Tytułowe Margonem to kraina, w któej toczy się akcja gry. Do dyspozycji mamy sześć profesji: wojownik, paladyn, tancerz ostrzy, mag, łowca i tropiciel. Każdy posiada unikalne umiejętności, atuty i przedmioty. Doświadczenie i ekwipunek zdobywamy przemierzając krainy, zabijając potwory i wykonując questy.

Kosmiczni Wojownicy (link)

Kosmiczni Wojownicy to coś dla fanów uniwersum pana Akiry Toriyamy, a konkretnie Dragon Ball’a. Kosmiczni Wojownicy charakteryzują się prostotą i ciekawą mechaniką rozwoju postaci. Eksplorujemy planety, wykonujemy zadania poboczne jak i fabularne, które promują nas do przejścia na kolejne lokacje. Trenujemy nasze statystyki, umiejętności, oraz wyruszamy na wyprawy i rywalizujemy z innymi graczami tocząc walki PvP i GvG. Ciekawym aspektem jest zdobywanie smoczych kul. Nagrodą za uzbieranie siedmiu jest znaczne zwiększenie danej statystyki lub unikalny przedmiot. Więcej tutaj.

Edengrad (link)

Edengraad, survivalowa gra mmorpg w klimatach postapokaliptycznych od poznańskiego studia Huckleberry Studio. 

Gloria Victis (link)

Gloria Victis – gra MMORPG od Black Eye Games, w której główny nacisk został położony na realizm, zaś akcję osadzono w otwartym, średniowiecznym świecie z elementami low-fantasy. Tytuł oferuje walkę w systemie non-target, w którym liczą się przede wszystkim umiejętności gracza. Główną osią rozgrywki są natomiast otwarte walki PvP z kontrolą terytorium pomiędzy dwoma frakcjami: dumnymi Midlandczykami, którzy zamieszkują rozległe i żyzne równiny oraz mściwymi Ismirami z dalekiej północy. Ponadto do naszej dyspozycji oddano całkiem zaawansowane rzemiosło, ekonomie kreowaną przez graczy oraz system zdarzeń. A wszystko wraz z przyjemną dla oka oprawą audiowizualną. Polecamy zapoznać się z naszą recenzją GV.


Pozostałe rankingi: